reklama

Bracia - nowy polski codzienny serial stacji Polsat

Data: 2021-11-28 11:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Z początkiem listopada rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu codziennego, jaki będziemy mogli oglądać w telewizji Polsat. Zdjęcia do serialu Bracia kręcone są miedzy innymi w Grecji, a w  jego obsadzie zobaczymy gwiazdy polskiego kina. 

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Polsat

Serial Bracia to kolejna codzienna produkcja, jaką będziemy mogli oglądać na Polsacie. Na premierę będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Co wiemy o nadchodzącym nowym serialowym dziele kanału Polsat? 

Bracia – opis serialu

Serial Bracia jest adaptację greckiego serialu „Tesseries”, który miał swoją premierę w roku 2009, zaś jego emocja zakończyła się  rok później. Opowieść w wersji polskiej, podobnie jak oryginał koncentruje się na historii czerech braci. W tej przewrotnej, pełnej namiętności, miłości i opowieści o zdradzie, ale i historii nie pozbawionej humoru, poznajemy czterech braci sporo się od siebie różniących. 

             Czytaj również: Bunt - nowy codzienny serial TVN. Emisja z początkiem przyszłego roku

Najstarszy z nich, imieniem Piotr jest znanym architektem i biznesmenem, Alek to psycholog i zarazem terapeuta, Wojtek jest kucharzem marzycielem, zaś Adam szalonym muzykiem. Jest jednocześnie podrywaczem łamiącym kobiece serca. Serial opowiada o wyborach jakie wszyscy dokonywali w swoim życiu, na jakie wpływ miał bardzo surowy ojciec Jerzy. Podczas kolejnych epizodów, jakie będziemy oglądać na Polsacie, śledzić będziemy drogę braci ku miłości, do zdobycia kobiecych serc, co nie będzie łatwe. 

Bracia – obsada serialu

W serialu w roli braci: Piotr Stramowski (Kobiety mafii, Botoks) w roli najstarszego Piotra, Mateusz Kościukiewicz (Wszystko co kocham, Twarz) jako Alek, Antoni Królikowski (Pętla, Lejdis) w roli Wojtka, Nikodem Rozbicki (Wszyscy moi przyjaciele nie żyją) jako Adam. W roli ich ojca Jerzego zobaczymy Jana Frycza (Pręgi, Wyjazd integracyjny). 

       Przeczytaj również: Szczera prawda - mini-serial kryminalny w klimacie dreszczowca, niebawem na Netflix

W pozostałych rolach: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Serial Bracia tworzony jest na zlecenie Telewizji POLSAT przez firmę MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Reżyserem serialu jest natomiast Maciej Migas.

Bracia – gdzie obejrzeć serial?

Opisywany serial jest oryginalną produkcją Polsatu, bazującą na serialu greckim. Serial Bracia będzie można oglądać na Polsacie. Właśnie zakończyły się zdjęcia w Grecji, realizowane w Atenach. Kolejne zdjęcia zaplanowane są na luty 2022 roku. 

       Przeczytaj również:  Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery serialu Bracia, którego premiera ma nastąpić w przyszłym roku, prawdopodobnie w jesiennej ramówce. Przedpremierowo ma pojawić się w serwisie Polsat Box Go. 

Bracia – książki

Serial Bracia to produkcja bazująca na greckim seriali „Tesseries". Jednocześnie jest to serial powstały na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem inną książkę, o tytule Przekonanie, której autorką jest Maja Dróżdż

Książkę "Przekonanie" (Wydawnictwo Novae Res) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.