„Bridgertonowie” sezon 3: serialowa Kate zdradza, co dalej z jej postacią

Data: 2022-11-23 14:11:23 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Wraz z początkiem listopada aktorka odgrywająca rolę Kate w hicie Netflixa – Bridgertonowie – ogłosiła, co dalej będzie się działo z jej postacią. Okazuje się, że poznamy ją z zupełnie innej strony.

Obrazek w treści fot. Netflix

Bridgertonowie to amerykańska produkcja, która powstała na bazie romansów historycznych autorstwa Julii Quinn. Serial jest dostępny na Netflixie, a każdy jego sezon opowiada o konkretnej postaci z rodzeństwa. W pierwszej serii śledziliśmy losy Daphne, następnie skupiliśmy się na Anthonym i Kate. Chociaż trzeci sezon ma być poświęcony Colinowi i Penelopie, to fani dalej oczekują, że Simone Ashley i Jonathan Bailey nie znikną na dobre z ekranów. Czy tak faktycznie będzie?

Bridgertonowie: sezon 3 – zmiany w życiu Kate?

Jakiś czas temu Simone Ashley udzieliła wywiadu dla brytyjskiego „Vogue”. Zdradziła trochę szczegółów na temat swojego życia, jak i aktorstwa. Wspomniała m.in. o tym, jak zmieniła się jej codzienność od czasu występu w Bridgertonach. Jednak fanów najbardziej zainteresowała wzmianka o trzecim sezonie. Jedno jest pewne rola Kate i Anthony'ego się zmienia!

W tym tygodniu kręcimy scenę tańca, który ma zupełnie inny ton – jest słodki, ujmujący i lekki w porównaniu z ciężarem ich [Kate i Anthony'ego] historii w zeszłym sezonie. Mimo, że [Kate] wydaje się być zacięta i nieustraszona, to właśnie tacy ludzie są czasem najdelikatniejsi w środku. Rozwijają swoją twardą skórę ze względu na wrażliwość. Wszyscy widzą jej niepewności i lęki. Kate jest cholernie zdenerwowana, ale myślę, że jej siłą będzie przyznanie się do tego.

Widzowie serialu wręcz pokochali postaci Kate i Anthony'ego. Domagają się oni spin-offu poświęconego tylko i wyłącznie im. Producentki wykonawcze show w wywiadzie dla „Town & Country” zdążyły już wypowiedzieć się o tym pomyśle.

Bridgertonowie 3 sezon – fani domagają się spin-offu

Shonda Rhimes na razie twierdzi, że nie ma mowy o żadnych spin-offach. Bohaterowie dostali już swoją historię miłosną, która była pełna wzlotów i upadków. Teraz zasługują na szczęście: 

Nie musimy wymyślać powodów, dla których para nie może być razem. Pozwalamy im na prawdziwy szczęśliwy moment

Dodatkowo Betsy Beers stwierdziła, że bez żadnych komplikacji po prostu podziwialibyśmy szczęśliwą parę. Shonda ironicznie dorzuciła, że w takim razie możemy po prostu patrzeć jak Kate i Anthony razem siedzą. Równocześnie kobiety zaznaczają, że ulubieni bohaterowie dalej pozostają ważni w świecie przedstawionym. Będziemy świadkami wielu drobnych sprzeczek i momentów radości, a także rodzinnych komplikacji. Jednocześnie Netflix pracuje nad spin-offem opowiadającym o królowej Charlotcie.

Bridgertonowie 3 sezon – adaptacja popularnych powieści

Początkowo wszyscy myśleli, że trzeci sezon skupi się na trzecim tomie cyklu książek Julii Quinn, czyli Propozycja dżentelmena. W powieści, zainspirowanej baśnią o Kopciuszku, śledzimy losy Benedicta Bridgertona i Sophie Becket. Niespodziewanie jednak twórcy serialu zdecydowali się zmienić tę kolejność

W trzecim sezonie zobaczymy więc historię przedstawioną w czwartym tomie seriiMiłosne tajemnice. To oznacza, że serial skupi się na relacji między Colinem Bridgertonem, a Penelopą Featherington. Pomiędzy bohaterami było czuć napięcie już od pierwszego sezonu, nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się szybciej wziąć tę powieść na tapet. 

Książkę można kupić w księgarniach internetowych:

Tagi: bridgertonowie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
QUINN JULIA2
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Penelope Featherington od zawsze kocha się w przyjacielu swego brata. Lecz czy szara myszka może zwrócić na siebie uwagę rozchwytywanego kawalera? Obserwuje...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Lustrzane serce
Anna Purowska
Lustrzane serce
Pokaż wszystkie recenzje