„Chyłka – Inwigilacja” – co wydarzy się w pierwszych odcinkach nowego sezonu? 

Data: 2021-02-23 08:41:05 Autor: Piotr Piekarski

We wtorek, 23 lutego, na platformie Player.pl zadebiutują nowe odcinki serialu Chyłka. Najnowszy sezon jest adaptacją powieści Inwigilacja i przedstawia sprawę zatrzymania Fahada, młodego mężczyzny podejrzanego o planowanie zamachu terrorystycznego. 

Obrazek w treści 

Chyłka to jedna z najpopularniejszych produkcji oryginalnych na platformie player.pl. Dziś swoją premierę ma najnowszych czwarty sezon serialu – Chyłka – Inwigilacja. Co warto wiedzieć na temat pierwszych odcinków serialu? 

Chyłka – Inwigilacja – opis 1 odcinka 

W 1 odcinku serialu Chyłka – Inwigilacja Chyłka zmuszona jest do powrotu do domu po tym, jak otrzymuje zdjęcie Piotra Langera i jej siostrzenicy, Darii. Chyłka martwi się o swoich najbliższych i spełnia kolejne żądania Langera – podejmuje się obrony swojego ojca, który wplątany został w zabójstwo bankiera. 

Czytaj także: Chyłka – sezon 4. Co już wiadomo? Znani pierwsi aktorzy!

Tymczasem aresztowany zostaje młody mężczyzna, który niedawno przyjechał do Polski. Fahad staje na celowniku służb bezpieczeństwa i zostaje zatrzymany za próbę przygotowania zamachu terrorystycznego. W jego obronę włączają się przybrani rodzice, którzy przed laty stracili kontakt z synem. Rodzice twierdzą, że wcześniej Fahad nazywał się Przemek i został porwany w czasie zagranicznych wakacji. 

Chyłka – Inwigilacja – gdzie obejrzeć 1 odc? 

1 odcinek serialu Chyłka został udostępniony widzom we wtorek, 23 lutego – w dniu oficjalnej premiery nowego sezonu serialu. 

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Nowy odcinek serialu zobaczyć można na platformie player.pl. 

Chyłka – Inwigilacja – opis 2 odcinka 

Co stanie się w 2 odcinku serialu Chyłka – Inwigilacja? W nowym epizodzie Joanna Chyłka oraz Kordian Oryński udają się do domu swojego klienta. Liczą na to, że wizyta w mieszkaniu pozwoli im dowiedzieć się nieco więcej na temat ich klienta – niestety, nie zauważają żadnych rzeczy osobistych, które jakkolwiek mogłyby im pomóc. 

Czytaj także: Chyłka – Inwigilacja recenzja serialu

Tymczasem Fahad utrzymuje, że został oskarżony przez polskie służby jedynie z powodu swojego odmiennego wyznania. Chyłka wiedząc, jak ogromną presję wywiera na sądzie opinia publiczna, postanawia to wykorzystać. Zgłasza się do mediów, by opowiedzieć o prześladowaniu, jakie dotknęło jej klienta. 

Chyłka – Inwigilacja – gdzie obejrzeć 2 odcinek? 

2 odcinek serialu Chyłka – Inwigilacja zobaczyć można już teraz na platformie player.pl w ramach jednego z abonamentów. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu Chyłki udostępnione zostały na platformie we wtorek, 23 lutego po godz. 6:00. 

Chyłka – Inwigilacja – odc 3 

Kolejny odcinek serialu Chyłka – Inwigilacja, odcinek 3, pojawi się na platformie player.pl  dokładnie za tydzień – we wtorek, 2 marca 2021 roku. 

W kolejnym odcinku serialu Chyłka wciąż zajmować się będzie sprawą Fahada, jednocześnie zmierzy się z wrogiem – Piotrem Langerem. Towarzyszyć będzie jej Kordian, bliski współpracownik. 

Czytaj także: Recenzja serialu Chyłka - Rewizja

Oprócz spraw zawodowych, Chyłka będzie musiała zmierzyć się także z ciążą. Oraz faktem, że wciąż nieznany jest ojciec jej dziecka. 

Chyłka – Inwigilacja – książka

Najnowszy sezon serialu Chyłka oparty jest na bestsellerowej powieści Remigiusza MrozaInwigilacja. To 5. tom z książkowej serii o Joannie Chyłce. Powieść opolskiego autora ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. 

Książkę Inwigilacja kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inwigilacja
Remigiusz Mróz8
Okładka książki - Inwigilacja

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo