"Chyłka-Rewizja": Joanna chce się zemścić, lecz szybko wpada w kłopoty! Co wydarzy się w 1 i 2 odc serialu?

Data: 2020-10-06 20:24:03 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to polski serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Rewizja, prezentujący kolejne sprawy oraz losy słynnej pani adwokat - Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Chyłka-Rewizja? Losy Chyłki po raz kolejny się mocno zmieniają, tym razem za sprawą Roma Bukano, którego żona oraz córka zostały wyjątkowo bestialsko zamordowane. Pani adwokat stara się go wesprzeć przy formalnościach związanych z polisą. W trakcie pomocy orientuje się jak od spadku można przejść do znacznie większej sprawy.

Joanna jest zszokowana wielkością polisy oraz jej zarządcy w postaci firmy Salus reprezentowane przez kancelarię McVay'a oraz Żelaznego. Za tę sprawę po ich stronie odpowiadają Lew Buchlet oraz aplikant Korian Oryński.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Kobieta już dawno nie czuła się tak dobrze jak po otrzymaniu szansy na odegraniu się na wspomnianej kancelarii, przy okazji mogąc łatwo pozyskać spore środki. Z czasem sprawa okazuje się bardzo trudne, szczególnie z uwagi na brak wsparcia Kormaka oraz trudne relacje i związane ze Szczerbińskim.

Gdy pojawiają się wieści z policji o dowodach na jej klienta sprawa staje się znacznie trudniejsza, a za Salusem stoi ktoś znacznie bardziej wpływowy oraz potężny.

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można ponownie we wtorek, 16 lutego 2021 roku na antenie stacji TVN.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny zupełnie za darmo w internecie na platformie player.pl

Chyłka-Rewizja – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Chyłka-Kasacja? Chyłka za nic nie radzi sobie z nałogiem, pogrążając się coraz mocniej w jego siły oddziaływania. Policja nie ustaje w polowaniu na dowody na Bukano, który z czasem zostaje zatrzymany, stając się jednocześnie głównym podejrzanym.

Kordian czuje niepokój w związku z zaangażowaniem się Langera, próbując w związku z tym ostrzec Chyłkę przed jego działaniami.

Czytaj także: Rydz-Śmigły. Najlepszy polski dowódca 

Chyłka uznaje jego gest za kolejny akt zdrady, natomiast Oryński wykonuje desperacji krok, aby odsunąć ją całkowicie od śledztwa. Wyczuwa to Kormak, kwestionujący motywy takich ruchów. Joanna zabiera się do pracy, coraz mocniej naciskając na siebie, gdyż tylko tak pozna przeszłość swojego klienta oraz całej jego rodziny.

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 23 lutego na antenie TVN.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja– książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo