"Chyłka-Rewizja": Joanna odnosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Data: 2020-10-13 15:33:09 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to polski serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Rewizja, prezentujący kolejne sprawy oraz losy słynnej pani adwokat - Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Chyłka-Rewizja? Joanna Chyłka zupełnie nie radzi sobie ze swoim nałogiem, pogrążając się coraz mocniej w jego siłach oddziaływania. Policja staje i nieustannie w polowaniu na dowody na Bukano, który z czasem zostaje zatrzymany, stając się głównym podejrzanym w sprawie.

Kordian w dalszym ciągu odczuwa niepokój w związku z zaangażowaniem się Langera, próbując szybko ostrzec Chyłkę przed jego działaniami.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Chyłka uznaje jego gest za kolejny akt zdrady wobec niej, natomiast Oryński wykonuje desperacki krok, mający odsunąć ją całkowicie od śledztwa. Wyczuwa to Kormak, kwestionujący motywy takiego działania. Joanna zabiera się zatem do pracy, coraz mocniej naciskając, gdyż tylko tak pozna przeszłość swojego klienta i całej jego rodziny.

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 23 lutego 2021 roku na antenie stacji TVN o 21:30.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny na platformie player.pl

Chyłka-Rewizja – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Chyłka-Kasacja? Szczerbiński postanowił odwiedzić Chyłkję, aby uświadomić ją o lekkomyślności jej działań, jednakże ta całkowicie ignoruje jego słowa. To nie przeszkadza im spędzić wspólnie nocy, po czym rozpoczyna przygotowania do obrony nowego klienta. Na sali sądowej mężczyzna składa wyjaśnienia i po raz kolejny stwierdza, że jest zupełnie niewinny.

Joanna jest w wręcz fatalnym stanie, jednakże ze wszystkich sił stara się zachować pozory i odsunąć uwagę od siebie.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Podczas sprawy udaje jej się podważyć prawdomówność jednego ze świadków, jednakże to dopiero malutkie zwycięstwo, szczególnie spoglądając na kolejne argumenty i potencjalne "naboje" ze strony kancelarii, prokuratury oraz Salusa.

Kordian oraz Buchelt zostali wezwani do Piotrowskiego na spotkanie, w którym udział bierze również Langer. Zarząd Salusa naciska, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której konieczne byłby wypłacenie milionowej polisy. W tych warunkach Zordon orientuje się, że każda wygrana Chyłki może się skończyć tragedią dla niej oraz jej bliskich....

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 20 października na platformie player.pl.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja– książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo