"Chyłka-Rewizja": Problemy w trakcie drugiej rozprawy! Co wydarzy się w 4 i 5 odc serialu?

Data: 2020-10-27 19:38:02 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Rewizja, prezentujący skomplikowane sprawy i losy słynnej pani adwokat Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 4 i 5 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 4 odc

Co wydarzy się w 4 odcinku Chyłka-Rewizja? Kordian poczuł się jeszcze bardziej zaniepokojony sytuacją panującą wokół sprawy Bukano oraz roli, zdobytej i odgrywanej przez Langer. W tych warunkach pragnie, choć nie może liczyć na ewentualne wsparcie ze strony Buchelta.

Zdesperowany postanawia dotrzeć do Chyłki, aby porozmawiać ją o śledztwie, sprawie i czynnikach z nią związanymi.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

W ramach niewyjaśnionych okoliczności budzą niepokój, a Oryński nie jest w stanie przekonać i udowodnić swej lojalności. Czas mija, napięcie rośnie, a emocje sięgają zenitu, przez co łatwo jest popełnić błąd. Langer powoli budzi coraz większy strach i stawia prawników po kątach, sygnalizując im co im grozi, jeżeli poniosą porażkę....

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Chyłka-Kasacja? Czwarty epizod zostanie wyemitowany już we wtorek, 9 marca o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny zupełnie za darmo w internecie na player.pl.

Chyłka-Rewizja – opis 5 odc

Co stanie się w 5 odc Chyłka-Kasacja? Druga rozprawa nie idzie tak jak miała, niespodziewanie dla wszystkich kluczowy świadek dla całej brony zdecydował się zmienić swoje zeznania, a podejrzenia w tej kwestii padają w kierunku Langera.

Joanna Chyłka zdecydowała się powołać kolejną osobę. Weszo to lider społeczności Romskiej, który wspomina o ostatnim spotkaniu z żoną oraz córeczką Bukano w dniu ich zaginięcia. Langer natomiast spotyka się z Darią, mając w zamiarze zabrać dziewczynkę ze sobą. 

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Zniknięcie Bukano powoduje, że Kordian coraz mocniej drąży całą sprawę, jednakże Buchelta skupiony jest tylko i wyłącznie na dobrym wyroku dla całego Salusa. Aplikant otrzymuje jasne ostrzeżenie i przypominajkę. Oryński zaczyna rozumieć jak istotna staje się lojalność wobec pracodawcy i klienta, gdyż porażka czy zdrada będą posiadać poważne konsekwencje....

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 16 marca 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

player.pl.

Chyłka-Rewizja– książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo