Już jest czołówka „Kasacji” – 2 sezonu „Chyłki”! Zobaczcie, jak wygląda!

Data: 2019-11-07 22:26:54 Autor: pobarski

Już za tydzień fani prozy Remigiusza Mroza będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki kolejnego sezonu o Joannie Chyłce. Teraz wiemy już, jak wygląda czołówka Chyłki – Kasacji.

Chyłka KasacjaFot. Agnieszka K. Jurek/TVN / mat. promo x-news.pl

Już 15 listopada na player.pl pojawią się pierwsze odcinki serialu Chyłka – Kasacja, czyli drugiej transzy związanej z pierwszą książką Remigiusza Mroza z serii o Joannie Chyłce, Kasacją.

Czytaj także: Recenzja pierwszy odcinków Chyłki

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku na Player.pl zadebiutował pierwszy sezon, Chyłka – Zaginięcie, który stanowił adaptację książki o tym samym tytule, stanowiącą w cyklu powieściowym Mroza część drugą.

Chyłka – Kasacja – opis serialu

W nowym sezonie przedstawiona została sprawa Piotra Langera Juniora, młodszego syna milionera i biznesmena Piotra Langera Seniora. Syn bogacza zostaje oskarżony o morderstwo. Jego sprawa jest zresztą wybitnie trudna, wszak w mieszkaniu mężczyzny odnalezione zostają zmasakrowane zwłoki.

Oprócz tego, zdaje się, koronnego dowodu, na niekorzyść Langera wpływa też… brak współpracy z jego obrońcami. Którymi, jak można łatwo się domyślić, zostają Joanna Chyłka i jej aplikant, Kordian Oryński.

Piotr Langer gra z prawnikami w grę, której zasady zna tylko on sam. Ich zadaniem jest zaś wybronić go za wszelką cenę. I niezależnie od tego, czy faktycznie jest niewinny, czy może stoi za bestialskim mordem.

Chyłka – Kasacja – zwiastun

Zaprezentowano już kilka klipów, które zwiastują wydarzenia z nowego sezonu Chyłki. Jeden z nich możecie znaleźć poniżej:

Chyłka – Kasacja – czołówka

Stacja TVN postanowiła podzielić się z fanami serialu także jedną z integralnych części każdego odcinka – czołówki serialu. Na swojej stronie internetowej zaprezentowali całe intro.

Czytaj także: Trwają prace nad 2 sezonem "Chyłki". Ile zarobisz za dzień na planie zdjęciowym?

Jak zauważają fani serialu, nowa czołówka kompozycyjnie przypomina tę znaną z pierwszego sezonu. Na ekranach widzimy biurowce z Warszawy oraz jadącego samochodu Chyłki – w książce BMW X5. Oprócz tego pojawiają się przebitki m.in. na sądowe akta, więzienie i zranione ciała.

Całą czołówkę możecie zobaczyć na stronie stacji TVN.

Chyłka – Kasacja – gdzie zobaczyć?

Serial Chyłka – Kasacja dostępny będzie od 15 listopada na platformie Player.pl po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. W późniejszym czasie planuje się emisję nowego sezonu Chyłki w telewizji.

Chyłka – Kasacja – książka

Kasacja stanowiła pierwszą książkę rozpoczynającą cykl o Joannie Chyłce autorstwa Remigiusza Mroza. Książka od paru lat dostępna jest więc w regularnej sprzedaży, a za jej publikację na rynku odpowiada wydawnictwo Czwarta Strona.

Czytaj także: Remigiusz Mróz z nową książką! To kolejna premiera tego roku!

W ostatnim czasie wydawnictwo wydało książkę w nowej, filmowej okładce, która nawiązuje do serialu stworzonego przez TVN.

Książkę Kasacja możecie kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje