Już jest czołówka „Kasacji” – 2 sezonu „Chyłki”! Zobaczcie, jak wygląda!

Data: 2019-11-07 22:26:54 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Już za tydzień fani prozy Remigiusza Mroza będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki kolejnego sezonu o Joannie Chyłce. Teraz wiemy już, jak wygląda czołówka Chyłki – Kasacji.

Chyłka KasacjaFot. Agnieszka K. Jurek/TVN / mat. promo x-news.pl

Już 15 listopada na player.pl pojawią się pierwsze odcinki serialu Chyłka – Kasacja, czyli drugiej transzy związanej z pierwszą książką Remigiusza Mroza z serii o Joannie Chyłce, Kasacją.

Czytaj także: Recenzja pierwszy odcinków Chyłki

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku na Player.pl zadebiutował pierwszy sezon, Chyłka – Zaginięcie, który stanowił adaptację książki o tym samym tytule, stanowiącą w cyklu powieściowym Mroza część drugą.

Chyłka – Kasacja – opis serialu

W nowym sezonie przedstawiona została sprawa Piotra Langera Juniora, młodszego syna milionera i biznesmena Piotra Langera Seniora. Syn bogacza zostaje oskarżony o morderstwo. Jego sprawa jest zresztą wybitnie trudna, wszak w mieszkaniu mężczyzny odnalezione zostają zmasakrowane zwłoki.

Oprócz tego, zdaje się, koronnego dowodu, na niekorzyść Langera wpływa też… brak współpracy z jego obrońcami. Którymi, jak można łatwo się domyślić, zostają Joanna Chyłka i jej aplikant, Kordian Oryński.

Piotr Langer gra z prawnikami w grę, której zasady zna tylko on sam. Ich zadaniem jest zaś wybronić go za wszelką cenę. I niezależnie od tego, czy faktycznie jest niewinny, czy może stoi za bestialskim mordem.

Chyłka – Kasacja – zwiastun

Zaprezentowano już kilka klipów, które zwiastują wydarzenia z nowego sezonu Chyłki. Jeden z nich możecie znaleźć poniżej:

Chyłka – Kasacja – czołówka

Stacja TVN postanowiła podzielić się z fanami serialu także jedną z integralnych części każdego odcinka – czołówki serialu. Na swojej stronie internetowej zaprezentowali całe intro.

Czytaj także: Trwają prace nad 2 sezonem "Chyłki". Ile zarobisz za dzień na planie zdjęciowym?

Jak zauważają fani serialu, nowa czołówka kompozycyjnie przypomina tę znaną z pierwszego sezonu. Na ekranach widzimy biurowce z Warszawy oraz jadącego samochodu Chyłki – w książce BMW X5. Oprócz tego pojawiają się przebitki m.in. na sądowe akta, więzienie i zranione ciała.

Całą czołówkę możecie zobaczyć na stronie stacji TVN.

Chyłka – Kasacja – gdzie zobaczyć?

Serial Chyłka – Kasacja dostępny będzie od 15 listopada na platformie Player.pl po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. W późniejszym czasie planuje się emisję nowego sezonu Chyłki w telewizji.

Chyłka – Kasacja – książka

Kasacja stanowiła pierwszą książkę rozpoczynającą cykl o Joannie Chyłce autorstwa Remigiusza Mroza. Książka od paru lat dostępna jest więc w regularnej sprzedaży, a za jej publikację na rynku odpowiada wydawnictwo Czwarta Strona.

Czytaj także: Remigiusz Mróz z nową książką! To kolejna premiera tego roku!

W ostatnim czasie wydawnictwo wydało książkę w nowej, filmowej okładce, która nawiązuje do serialu stworzonego przez TVN.

Książkę Kasacja możecie kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz31
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy