Trwają prace nad 2 sezonem "Chyłki". Ile zarobisz za dzień na planie zdjęciowym?

Data: 2019-09-10 14:11:35 Autor: pobarski

Właśnie trwają prace nad drugim sezonem serialu o Joannie Chyłce – Chyłka: Kasacja. Na planie pojawił się autor, a produkcja cały czas poszukuje aktorów potrzebnych do roli statystów.

Chyłkafot. mat. prasowe TVN

Serial o Joannie Chyłce był naprawdę długo wyczekiwany przez fanów. I wreszcie – pojawił się w sieci, na platformie player.pl należącej do grupy TVN, w grudniu ubiegłego roku. W podobnym terminie spodziewać możemy się kolejnego sezonu, teraz zaś trwają jeszcze prace na planie zdjęciowym.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie - recenzja serialu

Na planie filmu pojawił się niedawno sam autor powieści, Remigiusz Mróz. Choć popularny pisarz nie ingeruje w scenariusz serialowej adaptacji swoich książek, to nie ukrywa, że jest żywo zainteresowany tym, co dzieje się na planie.

Czytaj także: Chyłka-Kasacja - kiedy premiera? Poznaj opis serialu i obsadę

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Remigiusz Mróz również trafił na plan, a później – pojawił się na telewizyjnych ekranach. Chociaż jego rola w serialu nie miała zbyt wielkiej wagi, był on bowiem jedynie statystą „przypadkowo” pojawiającym się w kadrze, jego udział w produkcji został dobitnie podkreślony.

Być może także i tego roku będziemy mieli okazję zobaczyć go na ekranach, jednak tego, kto ostatecznie wystąpi w drugim sezonie, nie możemy być pewni. Na ten moment potwierdzonymi członkami ekipy aktorskiej są Magdalena Cielecka wcielająca się w rolę Joanny Chyłki, Filip Pławiak, czyli Zordon oraz Ireneusz Czop, który w serialu pojawi się po raz pierwszy – jako aspirant Szczerbiński.

Jak zagrać w serialu?

Jeśli zaś sami chcielibyście przekonać się, jak to jest na planie, to mamy dobrą wiadomość – pomimo tego, że prace już są w toku, to firma odpowiedzialna za dobór statystów na plan nadal poszukuje osób, którzy chcieliby zagrać w serialu Chyłka-Kasacja na podstawie książki Kasacja Remigiusza Mroza.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza we wrześniu – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

Ostatnio Agencja Statystów i Epizodystów Barbara Bartosiewicz poszukiwała osób, którzy przechadzaliby się po sądowych korytarzach. Wymagania? Trzeba było zmieścić się w widełki wiekowe od 18 do 45 lat i „dobrze się prezentować”. Za dzień nagrania statystom płacono 80 zł.

Lepiej płatni okazali się statyści, którzy mieli zagrać prawników spacerujących po kancelarii. Tym razem prawnik-statysta musiał mieć ukończone 25 lat, a za dzień na planie płaci mu się 100 zł.

Co ważne, by zagrać statystów, nie potrzebujecie doświadczenia przed kamerą! Ważne jednak, by spełniać warunki ogłoszenia i nie bać się wystąpić na planie.

Chyłka-Kasacja kiedy premiera?

Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera nowego sezonu Chyłki. Sądząc po harmonogramach, w których występują aktorzy-statyści – prace na planie trwać będą nawet do listopada. Mimo tego już teraz stacja informuje w swoich newsletterach, że pierwszy odcinek zobaczyć będzie można już w listopadzie.

Będziecie oglądać? A może sami wystąpicie w serialu?

Książkę Kasacja na podstawie której powstał 2 sezon serialu Chyłka możecie kupić tutaj w dobrej cenie:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
0
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Trzecia terapia
Danuta Chlupova
Trzecia terapia
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje