Nowa książka Remigiusza Mroza we wrześniu – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

Data: 2019-08-20 17:38:41 Autor: pobarski

Już we wrześniu na rynku pojawi się najnowsza książka Remigiusza Mroza - Wyrok! Jest to kontynuacja popularnej historii o Joannie Chyłce.

 Remigiusz Mróz
fot. Mikołaj Starzyński

Dziś w sieci pojawiły się najnowsze informacje dotyczące kolejnych książek autorstwa Remigiusza Mroza, popularnego pisarza kryminałów i thrillerów pochodzącego z Opola. Autor popularnej serii o Joannie Chyłce wydaje kolejny tom przygód prawniczki – tym razem książka nosi tytuł Wyrok.

Czytaj także: Remigiusz Mróz i jego tajemnice. Najnowsze informacje o pisarzu

Wyrok jest 10. tomem z serii o Joannie Chyłce, niepokornej warszawskiej adwokat, która w nietypowy sposób rozwiązuje sprawy swoich klientów.

Wyrok Remigiusz Mróz – opis

Co nowego wydarzy się w świecie Chyłki i Zordona? Po wydarzeniach z poprzedniego tomu – Umorzenia – Kordian Oryński postawiony zostaje przed trudnym zadaniem. Musi zastąpić swoją dawną patronkę Joannę Chyłkę w pracy w kancelarii Żelazny & McVay. Chociaż młody prawnik nie czuje się na siłach, to nie ma jednak wyjścia – do przejęcia obowiązków Chyłki zmusza go bowiem dawny „znajomy”, Piotr Langer.

Już na samym początku Kordianowi trafia się niełatwa sprawa obrony nastolatka z Poznania. 17-letni chłopak zostaje przez prokuraturę oskarżony o zabójstwo kolegów ze szkoły. Takie sprawy, choć niezwykle trudne i złożone, czasem udaje się jednak wygrać. Problem w tym, że takiej możliwości nie widzi nawet Joanna Chyłka. Prawniczka, która nie boi się niczego.

Czy Zordon wygra proces chłopaka? I czy jego klient w istocie jest niewinny?

Wyrok Remigiusz Mróz – kiedy premiera?

Premierę najnowszej książki Remigiusza Mroza zaplanowano już na połowę września bieżącego roku. Książka pt. Wyrok ukaże się w księgarniach za niecały miesiąc, dokładnie 18 września 2019.

Wyrok jest 10 książką z serii o Chyłce. Poprzednie to: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp i Umorzenie. Oprócz tego pisarz ma na swoim koncie m.in. serię wysokogórską z komisarzem Wiktorem Forstem i serię Parabellum.

W tym roku autor wydał także pierwszy tom nowego cyklu o patomorfologu Sewerynie Zaorskim - Listy zza grobu. Recenzja książki Listy zza grobu dostępna jest już w naszym serwisie.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie recenzja serialu

W 2018 roku na platformie Player.pl należącej do grupy TVN ukazał się serial pt. Chyłka: Zaginięcie. Serial przedstawiał początki poznania Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego oraz sprawę zaginięcie dziewczynki w domku na Mazurach. Drugi sezon serialu według zapowiedzi ma pojawić się już niebawem i odnosić ma się do historii Piotra Langera, którą poznajemy w Kasacji.

Książkę możecie kupić już teraz w niskiej cenie w tej księgarni.

Dodatkowo już można kupić ją już w księgarniach takich jak Świat Książki czy Empik, ceny sprawdzicie poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wyrok
0
Okładka książki - Wyrok

Kordian Oryński musi zastąpić swoją dawną mentorkę, Joannę Chyłkę, w kancelarii Żelazny McVay. Choć dopiero rozpoczyna swoje pierwsze sprawy, to przeszłość...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Bo trzeba żyć. Apolonia
Ewa Szymańska
Bo trzeba żyć. Apolonia
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Oczy wilka
Alicja Sinicka
Oczy wilka
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Pokaż wszystkie recenzje