reklama

Nowa książka Remigiusza Mroza we wrześniu – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

Data: 2019-08-20 17:38:41 Autor: pobarski

Już 30 października w księgarniach pojawi się nowa książka Remigiusza Mroza - Iluzjonista! We wrześniu ukazała się poprzednia książka opolskiego pisarza Wyrok. To kontynuacja popularnej historii o Joannie Chyłce.

 Remigiusz Mróz
fot. Mikołaj Starzyński

W sieci pojawiły się najnowsze informacje dotyczące kolejnych książek autorstwa Remigiusza Mroza, popularnego pisarza kryminałów i thrillerów pochodzącego z Opola. Autor popularnej serii o Joannie Chyłce wydaje kolejny tom przygód prawniczki – tym razem książka nosi tytuł Wyrok.

Czytaj także: Remigiusz Mróz i jego tajemnice. Najnowsze informacje o pisarzu

Wyrok jest 10. tomem z serii o Joannie Chyłce, niepokornej warszawskiej adwokat, która w nietypowy sposób rozwiązuje sprawy swoich klientów.

Wyrok Remigiusz Mróz – opis

Co nowego wydarzy się w świecie Chyłki i Zordona? Po wydarzeniach z poprzedniego tomu – Umorzenia – Kordian Oryński postawiony zostaje przed trudnym zadaniem. Musi zastąpić swoją dawną patronkę Joannę Chyłkę w pracy w kancelarii Żelazny & McVay. Chociaż młody prawnik nie czuje się na siłach, to nie ma jednak wyjścia – do przejęcia obowiązków Chyłki zmusza go bowiem dawny „znajomy”, Piotr Langer.

Już na samym początku Kordianowi trafia się niełatwa sprawa obrony nastolatka z Poznania. 17-letni chłopak zostaje przez prokuraturę oskarżony o zabójstwo kolegów ze szkoły. Takie sprawy, choć niezwykle trudne i złożone, czasem udaje się jednak wygrać. Problem w tym, że takiej możliwości nie widzi nawet Joanna Chyłka. Prawniczka, która nie boi się niczego.

Czy Zordon wygra proces chłopaka? I czy jego klient w istocie jest niewinny?

Wyrok Remigiusz Mróz – kiedy premiera?

Premierę najnowszej książki Remigiusza Mroza zaplanowano już na połowę września bieżącego roku. Książka pt. Wyrok ukaże się w księgarniach za niecały miesiąc, dokładnie 18 września 2019.

Wyrok jest 10 książką z serii o Chyłce. Poprzednie to: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp i Umorzenie. Oprócz tego pisarz ma na swoim koncie m.in. serię wysokogórską z komisarzem Wiktorem Forstem i serię Parabellum.

W tym roku autor wydał także pierwszy tom nowego cyklu o patomorfologu Sewerynie Zaorskim - Listy zza grobu. Recenzja książki Listy zza grobu dostępna jest już w naszym serwisie.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie recenzja serialu

W 2018 roku na platformie Player.pl należącej do grupy TVN ukazał się serial pt. Chyłka: Zaginięcie. Serial przedstawiał początki poznania Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego oraz sprawę zaginięcie dziewczynki w domku na Mazurach. Drugi sezon serialu według zapowiedzi ma pojawić się już niebawem i odnosić ma się do historii Piotra Langera, którą poznajemy w Kasacji.

Książkę możecie kupić już teraz w niskiej cenie w tej księgarni.

Dodatkowo już można kupić ją już w księgarniach takich jak Świat Książki czy Empik, ceny sprawdzicie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wyrok
Remigiusz Mróz2
Okładka książki - Wyrok

Kordian Oryński musi zastąpić swoją dawną mentorkę, Joannę Chyłkę, w kancelarii Żelazny McVay. Choć dopiero rozpoczyna swoje pierwsze sprawy, to przeszłość...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje