Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 15 do 21 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-15 13:11:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Druga połowa sierpniu bieżącego roku zapowiada się wyraźnie spokojniej niż wcześniejsza, jednakże warto bliżej przyjrzeć się nadchodzącym produkcjom. Na ekranach pojawią się także wielkie gwiazdy, które niejednokrotnie mogliśmy oglądać na małym ekranie. Nie zabraknie także niespodzianek... Co zobaczymy w telewizji w terminie od 15 do 21 sierpnia 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Pickawood on Unsplash

  • Od 15 do 21 sierpnia 2022 r. możemy liczyć na istny filmowy zalew hitów, którym zdecydowanie warto będzie poświęcić nieco czasu!
  • Ten tydzień będzie sporo spokojniejszy od poprzedniego, choć nie zabraknie w nim hitów filmowych!
  • Telewizje zdecydowały się zaprezentować kilka perełek oraz niespodzianek, mogące zapewnić Wam wiele satysfakcji z emisji.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 15 do 21 sierpnia 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 15 sierpnia 22 r.?

Początek kolejnego gorącego tygodnia w telewizji, rozpocznie się od podobnie ciepłych klimatów, czego najlepszym przykładem są Niezniszczalni 2, kolejna opowieść o Barney'u Rossowie, który z ekipą wybiera się do Albanii. Gorący klimat zagwarantuje także Sahara, opowieść o grupie specjalistów, którzy podążą za dawno zaginionym drogocennym skarbem. Jeżeli będziecie poszukiwać czegoś zabawniejszego, to bez dwóch zdań powinniście zwrócić dziś uwagę na film Asterix i Obelix kontra Cezar, zabawną historię o starciu Galów z Rzymianami.

16 sierpnia 2022 w telewizji

Wtorek to kolejny intensywny dzień tego tygodnia, który przyniesie sporo niespodzianek. Masa akcji, strzelania oraz walki o przetrwanie w świecie byłych wojskowych i służb specjalnych.

 

17 sierpnia 2022 w telewizji zobaczymy...

Nadchodząca środa... będzie zaskoczeniem dla wielu osób, ponieważ jedynym wielkim powrotem na ekran okaże się Poza prawem, opowieść z Brucem Willisem w roli głównej, wcielającym się w specjalistę, który będzie ostatnią nadzieją młodej dziewczyny, która przypadkiem wpada w sam środek wielkiego spisku!

Co warto zobaczyć w telewizji w czwartek, 18 sierpnia?

18 sierpnia... niektórzy mogą poczuć się zaskoczeni, ponieważ najważniejsze stacje skupią się na muzyce, a wśród filmów będziemy mogli obejrzeć 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. To polska produkcja, opowiadająca o kilku mężczyznach, poszukujących prawdziwego szczęścia. Ponadto nie zabraknie w telewizji również filmu Co ty wiesz o swoim dziadku? To amerykańska historia młodym chłopaku, który... dopiero tuż przed ślubem poznaje prawdziwy obraz swojej rodziny!

Piątek, 19 sierpnia 2022 roku – co zobaczymy w telewizji?

Kolejny weekend przed nami, a już w piątek po raz kolejny będziemy mogli ujrzeć nową odsłonę Szybkich i wściekłych. Tym razem wyemitowana zostanie Siódemka, ostatnia część, przy której pracował znany aktor Paul Walker, który odszedł w dramatycznych okolicznościach. Ponadto w telewizji obejrzeć będzie można również Miłość bez końca, romantyczną opowieść o kryzysie w związku Jade'a oraz Davida, zmagających się z niezrozumieniem...

Sobota, 20 sierpnia 2022 r. w telewizji wypełniona hitami!

W najbliższą sobotę na ekrany telewizorów powrócą trzy znane i cenione produkcje. Z pewnością wielu doceni emitowany w TVP 1 film Creed: Narodziny legendy, opowieść o Apollo Creedzie, który swoją strategię wejścia na bokserski szczyt realizuje we współpracy z wielkim przeciwnikiem swojego ojca. Telewizja TVN zdecydowała się zaproponować widzom tego wieczoru bezkompromisową komedię Druhny z grupą znanych amerykańskich aktorek. Ponadto zapomnieć nie sposób także o ostatnim kinowym Sherlocku Holmesie. Robert Downey Jr. podobno ma powrócić do tej roli, jednak póki co możemy tylko obejrzeć oryginał.

Jak filmowo zakończy się najbliższy tydzień?

Niedziela, 21 sierpnia, zapowiada się naprawdę nieźle, oferując cztery niezłe propozycje, od mocnych hitów science-fiction, przez przygodowe niespodzianki, a na romantycznej komedii kończąc.

Czy planujecie w najbliższym tygodniu obejrzeć jakieś filmy w telewizji? A może spędzicie tydzień z książką? 

Książka czy film?

Jak planujecie spędzić wieczory w najbliższym tygodniu?

7 dni czytania.
Trochę czytania, trochę oglądania.
Wieczory z ulubionymi filmami.
Wybiorę się do kina.
Wyjeżdżam na wakacje.
Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje