Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-22 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień sierpnia 2022 roku przed nami, tymczasem w telewizji już niebawem zagości wiele różnorodnych filmów, które umilą nam wieczór. Z tego też względu, zapraszamy Was do poniższego zestawienia najciekawszych, powracających na główne anteny produkcji. Co zobaczymy w telewizji w terminie od 22 do 28 sierpnia 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Alehandra13 z Pixabay

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 22 do 28 sierpnia 2022 roku?

Co w telewizji pojawi się w poniedziałek, 22 sierpnia 22 roku?

Początek tego tygodnia to kolejne mocne, telewizyjne uderzenie. Na antenach największych polskich stacji telewizyjnych, znajdziemy szereg hitów, wypełnionych akcją, emocjami czy znakomitą grą aktorską, dopasowaną do stylu i charakteru poszczególnych kanałów.

 

We wtorek, 23 sierpnia 2022 w telewizji znów zobaczymy...

Kolejny wtorek będzie jedynie nieco mniej intensywny niż poniedziałek, oferując widzom okazję do zapoznania się po raz kolejny ze Skarbiec z 2016 roku, produkcją o dwójce policjantów, którzy pewnego dnia przechodzą na drugą stronę. Na anteny telewizyjne oficjalnie powraca także Jack Reacher: Nigdy nie wracaj, znany film akcji opowiadający samodzielnej walce tytułowego bohatera o dobre imię Susan Turner. Na mały ekran powróci także Oceans Eleven: Ryzykowna gra, absolutny klasyk kina typu "heist", skoncentrowanego na niezwykle trudnych napadach, ubranych w efektowne szaty. 23 sierpnia ponownie wyemitowana zostanie także Szanghajska robota, czyli chińska przygoda Orlando Blooma w roli Danny'ego  Strattona.

 

Środa 24 sierpnia zapewni widzom...

W najbliższą środę ramówkę wypełni aż sześć propozycji, które mogą zaskoczyć nas swoim pomysłem, wykonaniem oraz poruszanymi tematami. Będzie nieco zabawnie, romantycznie, choć nie zabraknie także pozytywnych zaskoczeń.

 

Co warto zobaczyć w telewizji w najbliższy czwartek, 25 sierpnia?

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 już w ten czwartek zagości w telewizji, tym razem meldując się na antenie Polsatu, osoby poszukujące nieco innych komedii, będą się mogli zapoznać z Cienkim Bolkiem z Willem Farrellem oraz Kevinem Hartem na TV Puls. Widzowie anteny TVN 7 będą mogli zapoznać się z Nadchodzi Polly, opowieścią o agentce nieruchomości, która w trakcie miesiąca miodowego decyduje się... pozostawić swojego męża dla przystojnego instruktora.

 

Piątek, 26 sierpnia 2022 r. – co zobaczymy w tv?

Piątek będzie ostatnim tak wypełnionym w atrakcje kinowe atrakcje, które mogą nas kilkukrotnie zaskoczyć. Z tego też względu już 26 sierpnia będziemy musieli zdecydować, z jaką superprodukcją chcemy spędzić wieczór!

 

Sobota, 27 sierpnia 2022 r. w telewizji wypełniona hitami!

Wielbiciele kina sportowego, a w zasadzie rzecz ujmując bokserskiego, będą mogli już w tę sobotę zapoznać się z Creed 2, kolejnym rozdziałem drogi na szczyt Adonisa Johnsona. Fani animacji będą mogli zobaczyć w akcji efektowne Sekretne życie zwierzaków domowych, przyjemną historyjkę o nieznanej stronie zwierzaków, natomiast osoby poszukujące dobrego i lekkiego kryminału, mogąc się wieczorem zapoznać się z Sherlock Holmes: Gra cieni z Robertem Downey Jr.

 

Jak filmowo zakończy się ten tydzień?

W piątek ponownie dojdzie do wielkiej obrony Termopil za sprawą słynnego filmu 300, adaptującego komiks legendy Franka Millera. Równie dużo efektownej akcji uświadczymy w Planie ucieczki z mocną, męską obsadą wypełnioną branżowymi legendami. Ponadto fani Harry'ego Pottera będą mogli wsiąknąć w Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć z Johnnym Deepem w roli słynnego mistrza Czarnej Magii: Grindewalda.

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje