Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – Tropem rządowego spisku!

Data: 2021-01-26 10:00:01 Autor: tadas

Film Jack Reacher: Nigdy nie wracaj to adaptacja osiemnastej książki z cyklu Jack Reacher, prezentującej tytułowego bohatera zmagającego się z z tropem skomplikowanego, rządowego spisku związanego z handlem nielegalną bronią. Czy i tym razem nasz bohater poradzi sobie z rządowym spiskiem i mrocznymi interesami?

Obrazek w treści

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj to amerykański film sensacyjny z 2016 roku w reżyserii Edwarda Zwicka.

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – opis

O czym jest film Jack Reacher: Nigdy nie wracaj? Susan Turner została oskarżona o zdradę kraju, w wyniku porażki misji w Afganistanie. Jack Reacher przeczuwa, że major została wrobiona, rozpoczynając swoje własne, prywatne śledztwo. W całą sytuację może być zaangażowanych wielu innych żołnierzy.

Korzystając ze swoich wielkich umiejętności oraz znajomości, stara się rozpocząć pierwsze działania, mające ujawnić prawdę oraz zapewnić Turner bezpieczeństwo. W prywatnym życiu Reachera nie dzieje się jednak najlepiej.

Czytaj także: Jack Reacher: Jednym strzałem – Niezwykłe śledztwo ekscentrycznego snajpera...

Wobec mężczyzny wniesiono alimenty w związku z młodą nastolatką Samanthą, której ojcem ma być. Jack przez cały czas utrzymuje, że to na pewno nie on jest ojcem dziewczyny. Im więcej spędza z nią czasu, tym większe wątpliwości pojawiają się w jego głowie. Jego przeciwnicy to dostrzegają oraz planują to wykorzystać....

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – obsada

Kto wystąpił w Jack Reacher: Nigdy nie wracaj? Ponownie w tytułowej roli znalazł się Tom Cruise, doświadczony aktor znany z występów w m.in.: Niepamięć, Za horyzontem, Ostatni samuraj, Mumia (2017).

Czytaj także: Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł Papcio Chmiel

U jego boku wystąpili również Cobie Smulders, Aldis Hodgeb i Danika Yarosh.

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – gdzie zobaczyć?

Gdzie będzie można zobaczyć film Jack Reacher: Nigdy nie wracaj? Emisja odbędzie się we wtorek, 26 stycznia o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: Demony przeszłości. „Opowieści starych drzew. Szepty na wzgórzach"

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – opinie

Film Jack Reacher: Nigdy nie wracaj został przeciętnie oceniony zarówno ze strony krytyków jak i widzów, którzy mieli spore uwagi dotyczące monotonni, zgranych rozwiązań oraz braku pomysłu na Nigdy nie wracaj.

Czytaj także: – Posiadanie własnego imienia jest początkiem naszej tożsamości. Wywiad z Shin Kyung-sook

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – książka

Film Jack Reacher: Nigdy nie wracaj jest filmową adaptacją książki Nigdy nie wracaj, z serii powieści Jack Reacher, w której Lee Child zaprezentował kolejne losy tytułowego detektywa i byłego wojskowego.

Książkę Nigdy nie wracaj w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nigdy nie wracaj
Lee Child0
Okładka książki - Nigdy nie wracaj

Reacher przekracza po czternastu latach bramę swojej dawnej jednostki i melduje się u sierżant dyżurnej, lecz w gabinecie dowódcy nie zastaje major...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor