Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 23 maja

Data: 2021-05-16 10:40:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przyglądamy się filmowym i serialowym premierom Netflixa, przybliżając Wam najciekawsze propozycje nadchodzącego tygodnia.

Obrazek w treści Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 23 maja [jpg]

  • Od 17 do 23 maja na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • Oprócz filmowych debiutów pojawi się także kilka oczekiwanych serialowych powrotów.
  • Zapoznajcie się także z premierami platformy w dniach od 9 do 16 maja 2021 roku.

Zbliżający się wielkimi krokami nowy tydzień na Netflixie zwiastuje serialowe powroty. Pojawią się także animacje oraz propozycje dla wielbicieli romansów. Sprawdźcie sami, co nowego pojawi się w  maju na Netflix oraz w nadchodzącym tygodniu! 

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 17 do 23 maja 2021

Angry Birds 2 – premiera 18 maja 2021 roku

Zaczynamy od nieco zwariowanej kreskówki, będącej kontynuacją filmu animowanego Angry Birds Film, której bohaterami są... nerwowe ptaki. Tym razem bohaterowie znani z mobilnych gier mają okazję zjednoczyć siły ze swym odwiecznym wrogiem, czyli ze... świniami. Te proponują im układ, by wspólnymi siłami walczyć z wrogiem, który może zagrozić zarówno ptakom, jak i świniom.

Harriet – premiera 18 maja 2021 roku

Dramat biograficzny oparty na prawdziwych wydarzeniach, przedstawiający postać Harriet Tubman. Poruszająca opowieść o walce o wolność. Produkcja opowie o losach zniewolonej kobiety, która pewnego dnia postanawia uciec. W podziemiu zaczyna działać jako abolicjonistka i narażając własne życie, próbuje wyciągnąć z niewolnictwa kolejne osoby. 

Ko zabił Sarę?: sezon 2 – premiera 19 maja 2021 roku

W nowym tygodniu pojawią się także kolejne odcinki niezwykle popularnego serialu Ko zabił Sarę? Produkcja prosto z Meksyku od tygodni utrzymuje się w top 10 Netfliksa, a teraz pojawi się jej kolejny sezon. W nowych odcinkach Alex będzie próbował dowiedzieć się coś więcej na temat Sary i szkieletu, który znalazł w ogrodzie. Poznamy dalsze losy rodziny Lazcano. Ponownie wkroczmy w świat intryg i ciemnych interesów. 

Park Jurajski: Obóz kredowy: sezon 3 – premiera 21 maja 2021 roku 

Kolejny serial to animowana produkcja nie tylko dla dzieci, która powraca na Netfliksa z trzecim sezonem! Serial oparty na znanym cyklu filmowym Jurassic World, opowiada o losach nastolatków, którzy utknęli w Jurajskim Parku wraz z dinozaurami. W sezonie trzecim poznają szczegóły tajnych badań dr. Wu. Są też gotowi do tego, by podjąć się bardzo niebezpiecznej misji związanej z ucieczką z wyspy. Problem w tym, że ich plany niweczy tropikalna burza siejąca zniszczenie.

Armia umarłych – premiera 21 maja 2021 roku

Tym razem apokaliptyczny horror z zombie, reżysera i scenarzysty, który na swoim koncie ma m.in. produkcję Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Armia umarłych to opowieść, która koncentruje się na grupie najemników, otrzymujących zlecenie związane z dokonaniem największego skoku w ich życiu. Zadanie może przynieść im mnóstwo pieniędzy. Problem w tym, że w czasach zombie apokalipsy, nie jest to takie proste. Tym bardziej że muszą udać się do strefy w mieście Las Vegas, która aż roi się od morderczych nieumarłych. 

Tajemnica Brokeback Mountain – premiera 23 maja 2021 roku

Amerykańsko-kanadyjski melodramat, film oparty na opowiadaniu  Annie Proulx o takim samym tytule. Przejmująca opowieść o miłości i trudnych wyborach. Bohaterami filmu są Jack Twist i Ennis Del Mar, którzy poznają się jako nastolatkowie w niewielkim miasteczku w roku 1963. Z czasem pomiędzy mężczyznami rodzi się między płomienne uczucie. Kiedy po latach od jednorazowego romansu każdy z nich żyje statycznym życiem, uświadamiają sobie, że wciąż tkwi w nich wzajemna miłość.

Miłość bez końca – premiera 23 maja 2021 roku

Miłość bez końca to remake filmu Franco Zeffirelliego z 1981 roku pod tytułem Niekończąca się miłość. Nowa produkcja to klasyczny melodramat o pierwszej młodzieńczej miłości. Fabuła filmu rozgrywa się podczas letnich wakacji, kiedy to Jade i David, para nastolatków zakochuje się w sobie bez pamięci. Niestety ich miłość napotyka wiele przeszkód. Główną jest niechęć ich rodziców, względem ich związku. Szczególnie silnie okazuje ją ojciec dziewczyny. Film oparty jest na książce Miłość bez końca autorstwa Scott Spencer.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje