"Stulecie Winnych" - serial powraca z trzecim sezonem z początkiem marca

Data: 2021-02-20 08:10:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Znamy już oficjalną datę premiery serialu Stulecie Winnych w trzecim sezonie, produkcji opartej na motywach powieści Ałbeny Grabowskiej o takim samym tytule. Serial pojawi się w telewizyjnej jedynce już z początkiem marca.

Obrazek w treści

Długo wyczekiwany serial w sezonie trzecim o tytule Stulecie Winnych ma już swoją datę premiery. Niebawem powrócimy do rodzimy z podwarszawskiego Brwinowa. 

Stulecie Winnych - TVP zapowiada 3 sezon!

Serial Stulecie Winnych w sezonie 3 to dalsze losy rodziny Winnych. Fabuła skupia się na trzecim już tomie powieści o tytule Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli i przenosi widzów. Historia rozgrywająca się na przestrzeni stu lat, przybliżająca dramatyczne i pełne zwrotów akcji życie rodziny Winnych, będzie się toczyć dalej.

Czytaj również: Czy będzie 3 sezon Stulecia Winnych?

Tym razem w rodzinie Winnych zajdą poważne zmiany. Przenosimy się w lata 1956-76, gdzie śledzić będziemy losy nie tylko znanych postaci, ale także pojawią się zupełnie nowe. Historia skupiać się będzie na losie bliźniaczek, córek Mani. Wrócimy także do Michała, który przeżywa więzienia, układając sobie dalsze życie z Anią. W rodzinie Winnych na świat przychodzą zaś kolejne bliźniaczki.

Stulecie Winnych - wkrótce premiera kolejnego sezonu!

Serial Stulecie Winnych – sezon 3 powraca na antenę TVP 1 już 7 marca 2021 roku. Kolejne odcinki będą emitowane w niedzielę o godzinie 20:15. Serial ten zastąpi emitowany w tym samym paśmie serial Osiecka

Jednocześnie od 4 marca telewizyjna dwójka, w paśmie wieczornym pokaże widzom powtórki sezonów pierwszego i drugiego. 

Czytaj również: Stulecie Winnych – sezon 3. Co się wydarzy?

W obsadzie wyczekiwanego i lubianego przez widzów serialu znani aktorzy: Jan Wieczorkowski, Arkadiusz Janiczek, Katarzyna Kwiatkowska, Barbara Wypych, Patryk Szwichtenberg, Piotr Rogucki, Stefan Pawłowski, Mateusz Janicki i Lesław Żurek.

Pojawią się też nowe postaci i nowi aktorzy. Do obsady w tym sezonie dołączyły: Urszula Grabowska i Magdalena Walach. W sezonie trzecim pojawiła się także Małgorzata Socha oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Czytaj również: Ruszyły zdjęcia do 3 sezonu Stulecia Winnych. W obsadzie nowi aktorzy

Serial Stulecie Winnych: sezon 3 został wyreżyserowany przez Klarę Kochańską i Piotra Śliskowskiego, wyprodukowany przez Endemol Shine Polska, na zlecenie Telewizji Polskiej.

Stulecie Winnych - telewizyjny hit oparty na książkach

Serial Stulecie Winnych to polska produkcja, która jest ekranizacją cyklu trzech powieści autorstwa Ałbeny Grabowskiej, które ukazały się nakładem wydawnictwa Zwierciadło. Historia rodziny Winnych rozgrywająca się na przestrzeni stu lat, przybliża dramatyczne losy rodziny, na przestrzeni czasowej od I wojny światowej po lata 70. ubiegłego wieku.Opowieść rodziny Winnych zawarta jest w powieściach o tytułach Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli, Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli oraz Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli.

Zachęcamy do lektury wszystkich tomów opowieści, a pierwszą w z nich, o wspomnianym już tytule Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli można kupić tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Bestsellerowa trylogia w filmowej odsłonie
Ałbena Grabowska3
Okładka książki - Stulecie Winnych. Bestsellerowa trylogia w filmowej odsłonie

Są rodziny i Rodziny. Są stulecia i Stulecia. Są wreszcie powieści i Powieści. Stulecie Winnych to powieść, która pochłania bez reszty. Jest w...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje