„Deep Fake Love” - ten program zaskoczy widzów Netfliksa!

Data: 2023-07-06 09:31:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix premiera kolejnego reality show, tym razem jednak opartego na innowacyjnej technologii deepfake, który wstawi na ciężko próbą pięć zakochanych w sobie par. Premiera programu, jaki zapewne zaskoczy widzów Netfliksa, właśnie nastąpiła. 

Zdjęcie z planu hiszpańskiego programu reality show "Deep Fake Love", z uczestnikami i prowadzącą Raquel Sánchez Silvą. Zdjęcie: Netflix

Nowy program, w postaci serialu, podzielonego na kilka emocjonalnych odcinków, nosi tytuł Deep Fake Love, i jest kolejnym hiszpańskim reality show, w randkowej, miłosnej formie, która testować będzie zaufanie i miłość pięciu par, za pomocą sztucznej inteligencji. Co wiemy o programie? Z ilu odcinków się składa? Czy warto obejrzeć? 

„Deep Fake Love” - opis

Deep Fake Love to nowy program reality show, produkcji hiszpańskiej, stworzony na innowacyjnym formacie. Pięć par, tworzącym miłosne związki będzie mierzyć się z technologią deepfake, czyli techniką sztucznej inteligencji. Technika ta specjalnie modyfikuje obrazy, zacierając granice między tym do prawdziwe, a tym co jest jedynie fikcją. 

     Czytaj również: Premiery Netflixa w lipcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Pary, które biorą udział w nowym programie Netfliksa, będą musiały rozpoznać co jest rzeczywiste, a co nie, testując swoje zaufanie i związki. Nagrodą w programie jest 100 000 euro.

„Deep Fake Love” - ile odcinków?

Nowy program reality show o tytuł Deep Fake Love, jaki dziś startuje na platformie Netflix, to podzielony na odcinki program w postaci serialu. Nie liczy on sobie wiele epizodów. Całość pierwszego sezonu reality show liczy sobie 8 odcinków. 

Czytaj również: Teściowie - nagrodzona i bardzo dobrze oceniana polska słodko-gorzka komedia właśnie trafiła na Netflix

„Deep Fake Love” - kiedy premiera?

Program Deep Fake Love ma premierą, jak już wspominaliśmy na platformie Netflix w dniu dzisiejszym. Program możemy oglądać zatem od 6 lipca 2023 roku

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 30 czerwca do 7 lipca 2023 roku

Nie tylko „Deep Fake Love”. Miłosne show na Netflix

Deep Fake Love to nie pierwszy tego rodzaju program reality show, skupiony na testowaniu związków, miłości i randkowaniu. Na platformie dużą popularnością cieszy się wiele skoncentrowanych na takich formatach programów. Już w tym miesiącu będziemy mogli zobaczyć na Netflix drugi już sezon reality Too Hot To Handle. Dużą popularnością cieszył się polski reality show Love Never Lies, który testował szczerość w związkach, a jego pierwowzorem był hiszpański program reality Miłość i kłamstwa.

Wielką popularnością cieszył i nadal cieszy się randkowe reality show, w której single nie widząc się wzajemnie zakochują się w sobie, wybierając partnera na życie. Program Miłość jest ślepa doczekał się kilku sezonów, w tym wersji amerykańskiej, brazylijskiej, a nawet azjatyckiej. 

Czytaj również: Celebrytka - południowokoreański dramat w świecie przepychu i bogactwa zadebiutował na Netflix

Emisji w wielu krajach, podobnie jak wyżej wspomniane reality show Miłość jest ślepa, doczekał się także program The Circle, w którym uczestnicy z wielu krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Francja czy Brazylia, uczestnicząc w społecznym eksperymencie nawiązują przyjaźnie, flirtują i przede wszystkim kłamią. 

Tagi: netflix, programy, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje