Jeśli marzycie o posiadaniu dzieci, uważajcie! Fragment książki „Dlaczego mamusia pije"

Data: 2019-05-07 14:39:07 Autor: Sławomir Krempa
News - Jeśli marzycie o posiadaniu dzieci, uważajcie! Fragment książki „Dlaczego mamusia pije

Jeśli marzycie o posiadaniu dzieci, nie czytajcie tej książki – Gill Sims wybije Wam z głowy rojenia o 500+. Jeśli dzieci już macie i nie potraficie przestać marzyć o czasach sprzed macierzyństwa, w książce Dlaczego mamusia pije – zabawnym pamiętniku wyczerpanej matki – z pewnością odnajdziecie wiele swoich doświadczeń. I może choć na chwilę się uśmiechniecie? Do lektury zaprasza Harper Collins, a dziś w naszym serwisie prezentujemy premierowe fragmenty tej książki: 

Dziś kończę trzydzieści dziewięć lat. Nie chcę mieć trzydziestu dziewięciu lat! Jak to się stało? I kiedy? Miałam nigdy nie przekroczyć dwudziestu ośmiu lat – a nawet to wydawało mi się kiedyś odległe jak średniowiecze – a teraz w perspektywie mam czterdziestkę i przyszłość, która najprawdopodobniej będzie się składała z wzorzystych spódnic z katalogów wysyłkowych, a także „ekstrawaganckiego szalika, który wyrazi mój charakter”, kiedy znajdę się w nastroju na małe szaleństwo.

Przyszłość, w której moje życie towarzyskie zapewne ograniczy się do osób, które proponują wspólne wyjście na zajęcia z jogi dla zaawansowanych albo, w celu łyknięcia wyższej kultury, do klubu książki, którego członkowie noszą przewiązane przez golfy „ekstrawaganckie szaliki”. Po jednym kieliszku taniego pinot grigio będą twierdzić, że są „wstawieni”, a kiedy zobaczą, że sięgam po drugi, skomentują: „Odważna jesteś!”, podczas gdy ja będę się powstrzymywać, żeby nie warknąć, że nie, wcale nie jestem odważna. Odważna osoba byłaby w stanie przetrwać tę niedorzeczną paplaninę bez pomocy środków odurzających, a mówiąc to, wcale nie mam na myśli kolejnego kieliszka wina, tylko całą butelkę wódki i może jeszcze trochę cracku.

I dlaczego, na miłość boską, WSZYSCY JESTEŚCIE TACY NUDNI?

W naszym serwisie możecie już przeczytać kolejny fragment tej książki!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy
0
Okładka książki - Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy

Przygotujcie miskę popcornu, usiądźcie wygodnie na kanapie i zapnijcie pasy - oto bowiem Gill Sims, naczelna propagatorka rodzicielstwa bez filtrów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Brytyjska monarchia od kuchni
Adrian Tinniswood
Brytyjska monarchia od kuchni
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
Strasznie fajna wichura
Katarzyna Sobczak
Strasznie fajna wichura
Pokaż wszystkie recenzje