„Don’t Worry Darling”. Film z Harrym Stylesem w kinach w przyszłym roku 

Data: 2021-09-21 13:49:55 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W przyszłym roku zadebiutować ma nowy film wyreżyserowany przez Olivię Wilde z udziałem Harry’ego Stylesa. Produkcja Don’t Worry Darling to thriller psychologiczny oparty scenariuszu Katie Silberman. 

Obrazek w treści „Don’t Worry Darling”. Film z Harrym Stylesem w kinach w przyszłym roku  [jpg]Fot. kadr pochodzący z zapowiedzi filmu / Instagram.com

Najnowszy projekt filmowy Olivii Wilde, reżyserki i aktorki, będzie miał swoją premierę we wrześniu 2022 roku. Data premiery podana została oficjalnie przez reżyserkę. 

Don’t Worry Darling – o czym jest film Olivii Wilde? 

Dont’t Worry Darling przenosi widzów do Ameryki lat 50. W eksperymentalnej utopijnej społeczności gospodarstwo domowe prowadzi Alice. Jej spokojne i poukładane życie zaczyna sypać się jednak jak domek z kart, kiedy okazuje się, że jej mąż – szef znanej firmy – może skrywać tajemnice, które niezgodne są z ideałami ich społeczności. 

Film powstaje na podstawie konceptu stworzonego przez Careya Van Dyke'a, Shane'a Van Dyke'a oraz Katie Silberman. Ostatnia z autorek pomysłu odpowiada także za zaadaptowanie go do ostatecznej wersji scenariusza filmowego. 

Don’t Worry Darling – nowy film z Harrym Stylesem 

W kwietniu 2020 roku producenci filmu podali do publicznej wiadomości najważniejszych aktorów Don’t Worry Darling. Pierwotnie w obsadzie znaleźli się Florence Pugh (Alice), Shia LaBeouf (Jack) oraz Chris Pine (Frank). 

Może zainteresować cię także...

We wrześniu 2020 roku poinformowano, że do obsady dołączy Harry Styles. Piosenkarz, w przeszłości związany z zespołem One Direction, obecnie realizuje się w karierze solowej. W 2017 roku zagrał w filmie Dunkierka, a na etapie post-produkcji znajduje się My Policeman. Styles w produkcji Wilde wcieli się w postać Jacka.  

Don’t Worry Darling – premiera w przyszłym roku

O projekcie, który zrealizowany ma zostać przez aktorkę znaną m.in. z roli w serialu Dr. House, wiadomo już od wakacji 2019. Od tego czasu trwały prace przygotowujące film do produkcji, za które odpowiadał m.in. producent filmu New Line Cinema.  

We wrześniu 2021 r. Wilde na swoim profilu na Instagramie udostępniła 10-sekundowy klip, który stanowi zapowiedź nadchodzącej produkcji. W opisie potwierdziła także planowaną datę premiery filmu – 23 września 2022. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje