„Dziennik Noel” – świąteczny film już dziś trafił na Netflixa!

Data: 2022-11-24 09:57:01 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Na dworze robi się coraz chłodniej, a u niektórych już pojawiają się bożonarodzeniowe dekoracje. To idealny czas na oglądanie pierwszych filmów świątecznych w tym roku. Właśnie dziś na Netflixie pojawi się nowa produkcja zainspirowana popularną książką Richarda Paula Evansa! Jesteście ciekawi?

Obrazek w treścifot. Netflix

Dziennik Noel to amerykański film świąteczny, który powstał na bazie książki o takim samym tytule. Reżyserią zajął się Charles Shyerktóry jest także współscenarzystą. Drugim ze scenarzystów jest David Golden.

Dziennik Noel – opis filmu

Jake Turner ma na swoim koncie wiele bestsellerowych powieści. Jest cenionym pisarzem z poukładanym życiem. Niestety kilka dni przed Bożym Narodzeniem dowiaduje się, że jego matka zmarła. Wtedy właśnie wraca do rodzinnej posiadłości. Chce powspominać dawne czasy, ale też posprzątać spory dom. 

czytaj również: „Bridgertonowie” sezon 3: serialowa Kate zdradza, co dalej z jej postacią

Właśnie tam natyka się na niezwykle intrygującą Rachel. Szybko okaże się, że tę dwójkę znacznie więcej łączy, niż dzieli. Ich przeszłość wielokrotnie się przecinała. Wspólnie spróbują zmierzyć się z przeszłością. Uda im się to tylko dzięki odnalezionemu dziennikowi. Co znajdą na jego kartach?

Dziennik Noel – obsada filmu

W głównej roli w filmie Dziennik Noel możemy zobaczyć Justina Hartley'a. Mężczyzna wcześniej wystąpił między innymi w: Powrót do liceum, czy Tacy jesteśmy. Jego ekranową partnerką jest, Barrett Doss, która wcześniej zagrała w jednym z filmów Marvela, czyli Iron Fist

czytaj również: Wszechpolacy wtargnęli na spotkanie z ukraińską pisarką. Do akcji musiała wkroczyć policja

W pozostałych rolach: Bonnie Bedelia, James Remar, Essence Atkins, Alexander Blaise, Andrea Sooch, Vivian Full, Mike Donovan, Monica McCarthy i inni. 

Dziennik Noel – gdzie obejrzeć film

Dziennik Noel to film, który już dziś – 24 listopada 2022 roku – pojawił się na Netflixie! W najbliższym czasie, nie będzie można go oglądać nigdzie indziej, zwłaszcza, że jest to produkcja oryginalna. 

czytaj również: Nawet w najciemniejszych chwilach można znaleźć światło. „Ostatnia podróż" Aleksandry Tyl

Film pojawił się się w bazie platformy streamingowej w godzinach porannych. To oznacza, że można ją oglądać już od godziny dziewiątej rano. 

Dziennik Noel – opinie o filmie

Dziennik Noel to idealny film dla tych, którzy już teraz chcieliby poczuć atmosferę świąt. Zimowy romans rozgrzeje niejedno serce. Dodatkowo produkcja jest niezwykle wciągająca. Głównym bohaterom nie da się nie kibicować, a wręcz chce się z nimi odkrywać tę zagadkę.  

Czytaj również: Andrzej Stasiuk w ogniu krytyki. Autor przyznaje się do dręczenia zwierząt w młodości

Film musimy też polecić wszystkim miłośnikom produkcji świątecznych. Jest on pełny tego czego oni chcą i co kochają. Ma w sobie sporo naiwności na co zwykle trzeba przymknąć oczy i po porostu cieszyć się seansem. 

Dziennik Noel – książka

Dziennik Noel to film, który powstał na bazie wyżej wspomnianej książki. Zachęcamy więc do zapoznania się z pierwowzorem, zwłaszcza, że scenarzyści zdecydowali się wiele rzeczy pozmieniać.  

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: świąteczny film,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dziennik Noel
Richard Paul Evans2
Okładka książki - Dziennik Noel

Miliony fanów, noce w luksusowych hotelach, podróże pierwszą klasą. Życie Jacoba Churchera, uwielbianego autora, przypomina piękną powieść...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje