Quantcast

Co nowego na Netflix? Premiery od 4 do 11 września do 2022 roku

Data: 2022-09-04 10:26:06 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W nowym tygodniu, już wrześniowym i powakacyjnym Netflix ma do zaproponowaniu swoim użytkownikom nowe filmy i seriale. Sprawdzamy co platforma proponuje swoim widzom na nowy tydzień. Jakie filmy i seriale debiutują? 

Obrazek w treści

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą oglądać serial kostiumowy Niewolnica Victoria. Wiemy co zadebiutuje we wrześniu na Disney+ Znamy wrześniową ofertą HBO Max. W serwisie Netflix, który może mieć problemy z jakością, a my wyjaśniamy co może być tego powodem dużą popularnością cieszy się  seriale Gry rodzinne, a także  Sandman. Widzowie chętnie oglądają także filmy: Willa miłości oraz Miłość dla dorosłych czy Przypadkowy przechodzień. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Diorama – 06.09.2022

Diorama, szwedzko-norweski, oszczędny w środkach dramat, ale i jednocześnie produkcja romantyczna, który przybliża widzom historię rozpadu niegdyś idealnego małżeństwa. Twórcy filmu pokazują rozkład miłości w zabawny, humorystyczny i prosty sposób. 

HollyBlood - 07.09.2022

HollyBlood, komediowy horror produkcji hiszpańskiej, tytuł z przeznaczeniem dla młodzieży, w którym śledzimy poczynania nieśmiałego nastolatka, który by zdobyć zainteresowania dziewczyny, którą kocha, udaje wampira. Nie wie, że w ich otoczeniu czai się wielkie niebezpieczeństwo. 

Dziennik Żigolo (sezon 1) – 07.09.2022

Dziennik Żigolo, meksykański serial sensacyjny i kryminalny, który przybliża opowieść o mężczyźnie do towarzystwa, którego życie mocno się komplikuje, gdy zaczyna angażować się w sprawy jednej ze swoich klientek, po prostu się w niej zakochując.

Niedoskonali (sezon 1) – 08.09.2022

Niedoskonali, kanadyjsko-amerykański serial science-fiction, kolejna produkcja dla młodzieży. Śledzimy w nim losy trójki młodych ludzi, którzy zostali poddani pewnym eksperymentom, które wywołały u nich niewyobrażalne, nieprzewidywalne i przerażające skutki. Teraz starają się znaleźć sposób na uleczenie siebie wzajemnie. 

W pułapce zbrodni (sezon 1) - 08.09.2022

W pułapce zbrodni, sequel serialu "W Pułapce", skandynawski kryminał, w której tym razem Andri i Hanrika zajmują się sprawą mordu na jednym z członków niebezpiecznej seksty. Mężczyzna miał związek w sprawie o ziemię oraz zaginięcie pewnej kobiety, który zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach w 2013 roku. 

Koniec drogi - 09.09.2022

Koniec drogi, trzymający w napięciu kryminał w klimacie thrillera, którego bohaterką jest Brenda, wdowa, której przyjdzie walczyć o bezpieczną podróż swojej rodziny. Wszystko przez pewne morderstwo i torbę wypełnioną pieniędzmi. 

Bezdech - 09.09.2022

Bezdech, francuski dramat sportowy, z romantycznym przesłaniem. Opowieść o młodej kobiecie, z niezwykłymi talentami, która pewnego dnia zakochuje się bez pamięci w instruktorze fredivingu. Nie jest to jednak łatwa miłość. 

Święci od narkotyków (sezon 1) - 09.09.2022

Święci od narkotyków, południowokoreański serial kryminalny i thriller zarazem. Śledzimy w nim losy pewnego przedsiębiorcy, który staje się członkiem rządowej misji mającej na celu schwytania koreańskiego bossa narkotykowego. Serial oparty na prawdziwej historii. 

Premiery Netflixa 28 sierpnia - 4 września 2022

Którą spośród premier Netflixa z dni 28 sierpnia - 4 września 2022 zamierzasz obejrzeć? 

Wyznania morderców
Gry rodzinne
Ona tu rządzi
Podróbki
Diabeł w Ohio

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

Tagi: filmy, seriale, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje