Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda, serial dokumentalny odsłaniający szokującą prawdę z premierą na Netflix

Data: 2024-02-23 10:10:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Biblioteka produkcji dokumentalnych na platformie Netflix powiększyła się dziś o serial dokumentalny, przedstawiający w kilku odcinkach szokującą prawdę dotyczącą dyskutowanej sprawy Sheeny Bory, i rodzin Mukerjea i Bora.

Grafika z serialu dokumentalnego "Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda" od Netflix. zdjęcie: Netflix

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda to serial dokumentalny z gatunku określanego true crime, bazujący na prawdziwych wydarzeniach jakie rozegrały się w Bombaju. Co wiemy o serialu? O czym dokładnie opowiada? Czy warto go obejrzeć? 

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda – opis 

Serial Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda to emocjonujący dokument, który rzuca światło na sprawę rzekomego mordu, którą żyły media w Indiach. Przedstawia historię, która po ujawnieniu nowych faktów wstrząsnęła bogatym społeczeństwem Bombaju, zmieniając życie rodzin Mukerjea i Bora. 

Premiery Netflixa w lutym 2024. Propozycje platformy na nadchodzące tygodnie

Głównymi bohaterkami serialu są Mukerjea i jej córka Vidhie. Opowieść przedstawia historię zniknięcia 25-letniej Sheeny Bory. W toku śledztwa na jaw wychodzą szokujące fakty. Serial daje wgląd w dysfunkcyjną, elitarną rodzinę indyjską, stopniowo odsłaniając tajemnicę, które raz na zawsze zmieniły życie wielu osób. 

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda - obsada i twórcy

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda to indyjsko-amerykański serial dokumentalny, w którym udział biorą: Anurita Jha, Annsh Shekhawat, Vivek Kumar, Sagar Sant, Samaksh Sudi, Moni Shankar, Vidhie Mukerjea, Indrani Mukerjea, Rajdeep Sardesai, Mikhail Bora.

Netflix - premiery i nowości

Reżyserami serialu są: Uraaz Bahl oraz Shaana Levy. Serial wyprodukowały amerykańskie firmy MakeMake i India Today Group.

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda – kiedy premiera?

Serial Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda jest produkcją oryginalną platformy i na Netflix trafił w dniu dzisiejszym. Premiera miała miejsce w godzinach porannych 23 lutego 2024 roku. Serial dostępny jest w 4 odcinkach. 

Przeczytaj także:


 

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda – opinie o serialu

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda może przypaść do gustu przede wszystkim widzom lubiącym produkcje z gatunku true crime, czyli kryminalne dokumenty bazująca na prawdziwej zbrodni. Spodoba się także miłośnikom tematyki dokumentalnej, zbrodni i zaginięć. 

Co nowego na Netflix? Premiery od 16 do 23 lutego 2024 roku

Więcej na temat świata filmu i serialu, także opowieści komediowych i akcji, znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda – książki

Indrani Mukerjea: Pogrzebana prawda to produkcja, która oparta jest na książce pod tym samym tytułem. W książce "Indrani Mukerjea Story: Buried Truth" znajdą się wywiady z samą Mukerjeą, jej rodziną, prawnikami i dziennikarzami-weteranami, którym udało się rozwikłać tę sprawę. My w zamian polecamy zatem inną książkę, o tytule Błędne koło. Nieumiarkowanie, której autorem jest Anna Krystaszek.

Książkę "Błędne koło. Nieumiarkowanie" wydawnictwa Muza kupicie taniej:

Tagi: netflix, seriale, dokumentalne, kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje