W kwietniu nowy James Bond – kiedy premiera, opis, obsada

Data: 2019-08-20 19:54:04 Autor: pobarski

W kwietniu na ekranach kin będziemy mogli spodziewać się kolejnego filmu o słynnym agencie 007 – Jamesie Bondzie. Nowa produkcja nazywa się No Time To Die.

James Bond 25Fot. mat. prasowe Forum Film Poland

Filmy o Jamesie Bondzie szczególną popularność osiągnęły w latach 90., jednak nadal są chętnie oglądane przez telemaniaków na całym świecie. Angielski agent 007 żadnej misji się nie boi i choć czasem nie udaje mu się wyjść z nich całkiem bez szwanku, to jednak – z reguły swoje zadania kończy z powodzeniem.

Niebawem w kinach zobaczyć będziemy mogli kolejny film z serii o Jamesie Bondzie. Czy i tym razem producenci nas zaskoczą?

No Time To Die – kiedy premiera?

Jedną z najważniejszych wiadomości, jakie dziś przekazano za pośrednictwem social mediów, jest data premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Do tej pory nie wiadomo było, kiedy dokładnie w kinach pojawi się nowy film.

Premierę filmu No Time To Die zaplanowano na kwiecień przyszłego roku, a dokładniej na 8 kwietnia 2020 roku. Jest to jednak premiera światowa, w Polsce film ten być może zobaczymy nieco później.

Początkowo film ten miał się ukazać jeszcze w tym roku – w październiku. Niestety, z powodu rezygnacji reżysera Danny’ego Boyle’a, doszło do sporych przesunięć w nagraniach, co spowodowało także zmiany w premierze 25. filmu o Bondzie.

No Time To Die – o czym będzie, opis

Na ten moment nie wiadomo oficjalnie, o czym dokładnie będzie film. Jest jednak pewne, że będzie to naprawdę ważna produkcja w serii – wszak będzie to ostatni film, w którym w roli Bonda wystąpi znany od lat Daniel Craig.

Obecnie w mediach przewijają się też informacje o tym, że James Bond przeszedł na emeryturę, by cieszyć się spokojem na Jamajce. Jednak los emeryta nie będzie mu dany – niebawem zjawi się u niego znajomy agent CIA, który poprosi go o pomoc. Początkowo chodzi o uratowanie życia znanego naukowca, jednak z każdym kolejnym krokiem Bond odkrywa, że jego ostatnia misja jest coraz bardziej niebezpieczna.

No Time To Die – obsada, aktorzy

Kto wystąpi w filmie No Time To Die? W roli głównej, jak już wspominaliśmy, pojawi się Daniel Craig i na ten moment mówi się o tym, że będzie on Jamesem Bondem już po raz ostatni. Craig w tym roku 51 lat.

Oprócz niego w obsadzie znaleźli się Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Léa Seydoux oraz Christoph Waltz.

James Bond – książki

Powstało wiele książek, które opisują przygody słynnego brytyjskiego detektywa. Obecnie o losach Jamesa Bonda można przeczytać m.in. w powieści James Bond tom 1: Warg Warren Ellis, w tomie drugim EIDOLON czy książce Iana Fleminga Casino Royale. James Bond 007.

 Będziecie oglądać?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Pokaż wszystkie recenzje