Katarzyna Kalicińska powraca z nową książką! Fragment powieści "A miał być happy end"

Data: 2021-04-07 08:40:13 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W życiu Miki, odnoszącej sukcesy producentki telewizyjnej, nie ma nudy. Choć ona sama marzy o odrobinie świętego spokoju.

Eksmąż w kryzysie wieku średniego stale czegoś od niej chce, starszy syn przeżywa miłosne zawirowania, młodszy wchodzi w okres buntu nastolatka, a sama Mika staje się bohaterką portali plotkarskich. Uczuciowy galimatias, barwny świat show-biznesu i kłopoty pojawiające się jeden po drugim - życie Miki niepokojąco przypomina górską lawinę. A w samym środku tej burzy pojawia się on - czuły, troskliwy, słowny i, podobnie jak ona, doświadczony przez los.

Obrazek w treści

Czy można pomylić się po raz trzeci? Mika nie ma pojęcia. Ale przecież nie dowie się, jeśli nie spróbuje, a życie trzeba chwytać tu i teraz!

Energiczna i szalona Dominika z powieści A miało być tak pięknie! i Abonent czasowo niedostępny znowu w formie! Do lektury najnowszej książki Katarzyny Kalicińskiej A miał być happy end zaprasza Wydawnictwo Słowne! Tymczasem już teraz zachęcamy Was do przeczytania premierowego fragmentu powieści: 

W naszym serwisie przeczytacie już kolejny fragment książki A miał być happy end. Powieść Katarzyny Kalicińskiej kupić można w przedsprzedaży na Empik.com oraz w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska2
Okładka książki - A miał być happy end

Energiczna i szalona Dominika z powieści A miało być tak pięknie! i Abonent czasowo niedostępny znowu w formie! W życiu Miki, odnoszącej sukcesy producentki...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy