Już niebawem w kinach horror na podstawie "Jasia i Małgosi"

Data: 2020-01-19 15:08:43 Autor: pobarski

Już pod koniec stycznia w kinach pojawi się kolejna adaptacja filmowa. Tym razem jednak będzie to produkcja „Małgosia i Jaś” inspirowana baśnią braci Grimm.

Obrazek w treści

Już pod koniec miesiąc w kinach pojawi się kolejny film, który inspirowany będzie baśnią braci Grimm Jaś i Małgosia. Tym razem jednak produkcja skierowana będzie do znacznie starszych widzów, wszak twórcy adaptacji zdecydowali się na stworzenie mocnego i przerażającego horroru.

Małgosia i Jaś – opis

O czym będzie film Małgosia i Jaś? Prawdziwe życie nie wygląda tak, jak przedstawiają to głoszone przez dorosłych bajki. Zycie bywa okrutne i straszne, a przekonują się o tym już od najmłodszych lat Jaś i Małgosia – rodzeństwo, które z powodu głodu i braku pracy, zmuszone jest to opuszczenia własnego domu.

By znaleźć nowe życie, rodzeństwo wyrusza w podróż jedyną znana im ścieżką – przez las, złowrogi i pełen tajemnic. Miejsce, które od zawsze wydawało się żyć własnym życiem, nieograniczonym czasem ani przestrzenią. Jak się okazuje, po wejściu do lasu życie już nigdy nie będzie takie samo.

Kiedy w końcu, po wielodniowej wędrówce, Małgosia i Jaś docierają do ostoi cywilizacji, domku w środku lasu, nie spodziewają się, że zamieszkany jest przez naprawdę przerażającą starszą panią.

Małgosia i Jaś – obsada

Kto wystąpi w nowym filmie? W nowej produkcji zagra plejada zagranicznych gwiazd. W rolę tytułowej Małgosi wcieli się Sophia Lillis, która znana jest z innych adaptacji. Niedawno młoda aktorka wystąpiła w drugiej części To na podstawie książki Stephena Kinga. Widzowie kojarzyć mogą ją także z serialu Ostre przedmioty, gdzie zagrała młodą Camille.

Samuel Leakey zagra zaś Jasia. Młody aktor ma za sobą udział w jednym programie – w serialu MotherFatherSon zagrał 9-letniego Cadena. Oprócz nich w produkcji wystąpią także Alice Krige, Jessica de Gouw, Ian Kenny, Charles Babalola, Abdul Alshareef oraz Manuel Pombo.

Małgosia i Jaś – kiedy premiera

Nowy film na podstawie baśni braci Grimm swoją premierę będzie miał już pod koniec stycznia. Małgosia i Jaś pojawi się na ekranach kin już 31 stycznia 2020 roku.

Oryginalne Baśnie braci Grimm dostępne są w wielu polskich księgarniach. Książkę kupić można poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm0
Okładka książki - Jaś i Małgosia

Niedaleko lasu mieszkał drwal z żoną i dziećmi - Jasiem i Małgosią. Dzieci często chodziły do lasu zbierać grzyby. Podczas jednej z takich wypraw, zgubiły...

dodaj do biblioteczki
Autor