MAX zamiast HBO Max? Nowa platforma streamingowa już wkrótce w Polsce. Ile będzie kosztować abonament?

Data: 2024-06-04 19:47:01 | aktualizacja: 2024-06-04 19:45:08 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już niedługo w Polsce pojawi się nowa platforma streammingowa, która zastąpi dotychczas funkcjonujące HBO Max. Wiemy już ile będzie kosztować abonament!

Obrazek w treści MAX zamiast HBO Max? Nowa platforma streamingowa już wkrótce w Polsce. Ile będzie kosztować abonament? [jpg]fot. mat. prasowe / https://prasa.wbdpoland.pl/post/platforma-max-oglasza-ceny-pakietow-w-polsce

HBO Max zaledwie dwa lata temu wystartowało w Polsce. Teraz jednak platforma streaminowa zostanie zastąpiona przez inny serwis, którego właścicielem jest Spółka Warner Bros. Discovery. 

Max – nowa platforma streamingowa

Już jakiś czas temu ogłoszono, że w miejsce HBO Max pojawi się serwis Max. Platforma już 11 czerwca 2024 roku ma się pojawić w Polsce. Użytkownicy będą mogli wykupić jeden z trzech pakietów bazowych, wraz z dodatkowym pakietem Kanały TV i Sport, dzięki któremu zyskają dostęp do biblioteki 25 kanałów telewizyjnych oraz wydarzeń sportowych na żywo. 

Użytkownicy Max będą mogli korzystać z niezwykle rozległej bazy produkcji. Poza filmami i serialami HBO Max w katalogu znalazło się wiele nowych i jakościowych treści. W serwisie pojawią się produkcje globalnych marek takich jak DC czy Warner Bros. Nie zabraknie również kontentu dla najmłodszych, programów informacyjnych, publicystycznych, czy sportowych. Dla wszystkich użytkowników dostępna będzie relacja z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. W ofercie znajdą się ciekawe produkcje lokalne oraz programy rozrywkowe z TVN. 

Już 17 czerwca na platformę Max trafi 2 sezonu Rodu Smoka. Jeśli chodzi o lokalne produkcje, to w dniu premiery platformy zadebiutuje również pierwszy odcinek serialu Skazana

Max – ile będzie kosztować abonament? 

W materiale promocyjnym dotyczącym Max czytamy:

Oferta platformy Max będzie bezkonkurencyjna pod względem treści, a jednocześnie bardzo konkurencyjna pod względem cenowym

Jak więc prezentują się ceny trzech poszczególnych pakietów, które będziemy mogli wykupić zarówno w subskrybcji miesięcznej, jak i rocznej?

Pakiet Podstawowy

Cena pakietu podstawowego to 19.99 na miesiąc lub 199 na rok. Użytkownicy decydujący się na ten pakiet muszą wiedzieć, że przystępna cena łączy się z ograniczonymi treściami reklamowymi. Oglądać można na dwóch urządzeniach jednocześnie w jakości Full HD. Pakiet zawiera także dostęp do kanału linearnego TVN HD.

Pakiet Standardowy

Za Pakiet standardowy zapłacimy 29.99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok. Tym razem subskrybenci będą mieli dostęp do biblioteki treści na żądanie bez reklam. Nadal będzie można oglądać filmy, seriale i programy na dwóch urządzeniach jednocześnie w jakości Full HD. Pakiet ten umożliwia pobranie do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Użytkownicy mają również dostęp do linearnych kanałów HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet Premium

Koszt Pakietu Premium wyniesie 49,99 zł miesięcznie, lub 499zł za rok. W tym pakiecie również nie ma reklam, a treści można oglądać aż na czterech urządzeniach jednocześnie. Jeśli chodzi o jakość, to niektóre produkcje będą dostępne w 4K. Przy wybranych tytułach dźwięk Dolby Atmos. W offline będzie można oglądać aż 100 dostępnych tytułów. Obowiązuje taki sam dostęp do kanałów linearnych, jak w pakiecie standardowym. 

Dodatkowe pakiety 

Dodatkowym pakietem, który będzie dostępny do wykupienia jest pakiet Kanały TV i Sport. Będzie dostępny do kupienia za 20zł miesięcznie. Daje on dostęp do dodatkowej biblioteki 25 kanałów na żywo: VN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX. W pakiecie będą również dostępne relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Max – cena dla subskrybentów Playera i platformy HBO Max

Okazuje się, że osoby, które mają już wykupioną subskrypcję Playera, lub HBO Max mogą się cieszyć pewnymi przywilejami. Obecni użytkownicy platform streamingowych Warner Bros. Discovery, takich jak Player,  będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich promocji na pakiety subskrypcji. Otrzymają oni szczegółowe informacje na ten temat na swoje skrzynki mailowe. 

Osoby, które natomiast posiadają wykupioną subskrybcję na HBO Max mogą zachować swój wcześniejszy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista". Będą oni musieli tylko i wyłącznie pobrać nową aplikację, oraz zalogować się na swoje konto. Na przeglądarce zostaną przekierowani do Max. 

Tagi: Max,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje