HBO Max od marca w Polsce?

Data: 2022-01-25 09:00:03 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

W ubiegłym roku pisaliśmy, że data premiery platformy streamingowej HBO Max została przesunięta na początek roku 2022. Ostatnio na oficjalnej stronie koncernu pojawiła się informacja, że platforma ma być dostępna już 8 marca.

Obrazek w treści

Do mediów wyciekło doniesienie, że platforma streamingowa HBO Max ma pojawić się w Polsce 8 marca 2022 roku. Szybko jednak informacja została usunięta, choć post na oficjalnej stronie HBO wyglądał bardzo wiarygodnie. Czy polscy widzowie mogą spodziewać się wyczekiwanej premiery?

Informacja pojawiła się na polskiej podstronie HBO Max

Całe poruszenie spowodowane zostało faktem, że na polskiej podstronie serwisu HBO Max pojawił się ciekawy komunikat. Można było z niego wywnioskować, że polscy widzowie mogą spodziewać się premiery platformy już 8 marca bieżącego roku. 

Czytaj także: Disney+, Amazon Prime Video, Hulu, Paramount - czy w Polsce pojawią się nowi konkurenci Netflixa?

Informacja szybko rozpowszechniła się w Internecie, lecz sam wygląd podstrony został szybko zmieniony. Aktualnie, gdy w wyszukiwarkę wpiszemy adres hbomax.com/pl, zastaniemy jedynie komunikat oznajmujący, że witryna nie jest dostępna u nas w kraju.

Słowacki serwis przewiduje premierę jeszcze w lutym

Inne informacje dotyczące HBO Max pojawiły się w słowackim serwisie Zive. Według naszych południowych sąsiadów platforma streamingowa ma pojawić się na rynkach południowo-wschodniej Europy już 22 lutego. 

Czytaj także: HBO Max w 2022 roku - co platforma pokaże w tym roku?

Informacja ta zgadzałaby się z wcześniej zaprezentowanymi planami, w których była mowa o premierze HBO Max na początku 2022 roku. Rozbieżność w tych datach wprawiła widzów w niemałą konsternację. 

HBO GO i HBO Max

Słowacki serwis oprócz nieoficjalnej daty premiery wyjawił także, że platforma HBO Max ma zastąpić dotychczas działającą w Polsce platformę HBO GO. Zmiana ta ma być korzystna dla widzów pod względem ceny, jakości Ultra HD, a także zwiększonej liczby urządzeń, na których można oglądać seriale i filmy.

Czytaj także: Disney+ i HBO Max dopiero w przyszłym roku w Polsce. Jak oglądać?

W związku z tym, że obie daty premier, które zostały nieoficjalnie rozpowszechnione, są dość bliskie, pewne jest, że HBO wkrótce poda oficjalne informacje dotyczące tego, kiedy platforma HBO Max pojawi się w Polsce.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.