"Lot 202" – oto nowa książka Remigiusza Mroza!

Data: 2020-04-30 12:34:23 Autor: Patryk Obarski

Dziś poinformowano o nowej książce Remigiusza Mroza. Niespodziewanie dla fanów twórczości opolskiego autora, Lot 202 to całkiem nowy tytuł, być może rozpoczynający kolejną serię.

Lot 202

W środę 29 kwietnia Remigiusz Mróz poinformował swoich czytelników, że już niebawem wyda kolejną książkę. Tym razem nowa publikacja – Lot 202 – w dorobku autora będzie  całkiem świeżym projektem, niezwiązanym z dotychczasowymi seriami.

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać książki Mroza?

Lot 202 – opis

O czym będzie nowa książka pt. Lot 202? W powieści przedstawiona zostaje sprawa młodego chłopaka z Krakowa, który w nieznanych okolicznościach zaginął. Po sześciu latach od ostatniego momentu, kiedy widziano mężczyznę, odnaleziono jego ciało.

Sprawą zajmuje się podkomisarz Agnieszka Oliwa z Opolskiej policji. Wstępne ustalenia wskazują na to, że chłopak w noc zaginięcia popełnił samobójstwo.

W tym samym czasie z płyty warszawskiego lotniska startuje samolot, w którym lecą polscy oficielowie - w tym premier. Podróż do Kanady ma trwać nieco ponad 9 godzin, jednak szybko okazuje się, że samolot prawdopodobnie nigdy nie ukończy swego lotu w planowanym miejscu docelowym. Niespodziewanie, trudna sprawa z rządowym samolotem łączy się z chłopakiem, którego ciało odnaleziono po 6 latach.

Lot 202 – kiedy premiera

Jak poinformował sam autor, nowa powieść Remigiusza Mroza ma mieć premierę już za parę tygodni! Nowa publikacja pojawi się na rynku dokładnie 20 maja 2020 roku. Można przypuszczać, że oprócz książki w tradycyjnej formie, niedługo po premierze tytuł dostępny będzie także w formie elektronicznej – np. mobi, epub czy pdf.

Remigiusz Mróz – książki

Remigiusz Mróz jest jednym z najchętniej czytanych współczesnych polskich twórców. Niedawno pisarz znalazł się w zestawieniu najczęściej czytanych w 2019 roku według badań Biblioteki Narodowej. Chociaż autor znajdował się w pierwszej piętnastce najchętniej czytanych od kilku lat, to właśnie w roku ubiegłym wskoczył na pierwsze miejsce.  Na drugim miejscu znalazła się Olga Tokarczuk, na trzecim zaś – Stephen King.

Remigiusz Mróz na swoim koncie ma m.in. kryminały, thrillery political fiction oraz kryminały historyczne. Wśród docenionych przecz czytelników znalazły się seria o Joannie Chyłce, trylogia Parabellum, pentalogia o Wiktorze Forście, dylogia o Damianie Wernerze, seria o Sewerynie Zaorskim, cykl W kręgach władzy, trylogia z Wysp Owczych.

Lot 202 – gdzie kupić

Nowa książka wydana zostanie nakładem Wydawnictwa Filia, a składać się na nią będzie ponad 500 stron. Cena okładkowa tytułu to 42.90 zł.

Nową książkę w przedsprzedaży kupić można w księgarni Empik.com lub poprzez wybranie konkretnego sklepu poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lot 202
Remigiusz Mróz3
Okładka książki - Lot 202

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje