„Mój agent” - trwają prace nad nową serialową produkcją Player Original

Data: 2022-05-28 11:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Ruszają zdjęcia do kolejnego serialu od Player Original, bazującego na francuskim hicie „Dix pour cent”, który opowiada o codziennej pracy agencji aktorskiej. W serialu Mój agent zobaczymy znanych polskich aktorów, grających samych siebie. 

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: info prasowe TVN

W kwietniu tego roku rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej produkcji od Player Original, którego forma i styl bazuje na francuskiej produkcji oryginalnej, której tytuł brzmi „Dix pour cent”, który we Francji stał się bardzo popularny, szybko stając się hitem. Co wiemy o serialu Mój agent?

Mój agent – opis serialu

Serial Mój agent to opowieść, która we Francji stała się hitem i została sprzedana do kilku krajów, a skupia się na agentach zajmujących się gwiazdami filmu, teatru i telewizji. Bohaterami serialu są Marek , Aga, Gabriel  i Mira, profesjonaliści w swoim fachu. Pomocą i oddaniem służą im asystenci, Ewa i Julian oraz recepcjonistka Zosia.  

      Czytaj również: Top Gun Maverick - film wraca po trzydziestu latach. Dziś premiera kinowa!

Niestety los agencji stoi pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw. Przyjdzie im teraz zmagać się nie tylko z aktorami i ich problemami, natury zawodowej i osobistej, ale i walczyć o utrzymanie się na rynku, będąc dalej jedną z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie.

Pewnego dnia w agencji pojawia się Dorota, która okazuje się być dorosłą córką Marka, którą ukrywał. Dla niej aktorski świat jest tym, o czym marzy i śni po nocach. Przypadkowo zaczyna pracę w agencji, nawet jeśli ojcu się to nie podoba. 

Mój agent – obsada serialu

W nowym serialu od Player Original, w każdym odcinku zobaczymy innych aktorów, którzy będą wcielali się w samych siebie. W pierwszych odcinkach, których premiera już w tym roku, zobaczymy Magdalenę Cielecką (seria Chyłka) i Danutę Stenkę (Bartkowiak) oraz Grażynę Szapołowską.

W serialu występują także: Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro, Ewa Kaim, Stanisław Linowski, Renata Dancewicz i inni.   

      Czytaj również: „Kuchenne rewolucje”: odcinek 13. – Caverna Cafe, Opole

Producentką z ramienia Grupy TVN jest Dorota Chamczyk, producentem serialu firma Lizart Film i Mikołaj Lizut. Reżyserują  nowej serialowej opowieści zajęły się: Julia Kolberger i Olga Chajdas.

To co wydarza się na planach zdjęciowych, co dzieje się po drugiej strony kamery, a czego widzowie nie są świadkami, bywa często bardziej interesujące i dramatyczne niż efekt końcowy pracy filmowców. Podobnie jest z poufnymi czy wręcz tajnymi działaniami wokół tworzenia teatralnej, filmowej czy telewizyjnej obsady, w którym to procesie relacja aktor-agent odgrywa istotną rolę. Dzięki nowej produkcji Player Original widzowie będą mieli szansę zobaczyć na czym polega zawód agenta aktorskiego i jak funkcjonuje agencja aktorska. I tak jak we francuskim oryginale, nam również udało się zaprosić do współpracy największe gwiazdy rodzimego kina, telewizji i teatru. Śledząc meandry relacji agent-aktor widzowie przekonają się ilu różnych i zaskakujących umiejętności wymaga ten zawód. Trzeba być zarówno partnerem, jak i adwokatem diabła, terapeutą, opiekunem, kontrolerem ambicji, pocieszycielem i wiecznym „aktywatorem” nadziei na sukces, ale także  prawnikiem, doradcą podatkowym i negocjatorem kontraktów. Choć historie w naszym serialu przedstawione będą z dystansem, humorem i przymrużeniem oka to mają wiele wspólnego z rzeczywistością - mówi Dorota Chamczyk, producentka Grupy TVN

Mój agent – gdzie obejrzeć serial?

Serial Mój agent, bazujący na oryginalnej francuskiej produkcji, będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku. Premiera ma nastąpić oczywiście na Player.pl.

      Czytaj również: Delikatność - ujmująca za serce komedia romantyczna o odnajdywaniu szczęścia

Na razie grupa TVN nie zdradza kiedy dokładnie serial zadebiutuje na ich platformie streamingowej. 

Mój agent - ile odcinków?

Kolejny serial na od Player Original został, jak na razie, przewidziana na dwa sezony, które potwierdzają przedstawiciele Grupy TVN. Produkcja w każdym sezonie będzie wpisywać się w miniserialowy tytuł, który liczyć będzie sobie 6 odcinków. 

Mój agent - opinie o serialu

Serial Mój agent może przypaść do gustu przede wszystkim widzom lubiącym produkcje obyczajowe. Spodoba się także miłośnikom polskich seriali. 

   Czytaj również:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: sezon 7 - co wydarzy się w 13 odcinku programu?

Znajdą w nim coś dla siebie także ci, którzy lubią różne smaczki i ciekawostki ze świata kina i teatru, szczególnie tego naszego, rodzimego. 

Mój agent – książki

Opisywany serial Mój agent to produkcja powstała na oryginalnym francuskim serialu „Dix pour cent”, ale nie bazująca na książce. Oznacza to, że nie ma odpowiednika w literaturze. My natomiast w zamian polecamy inną książkę o tytule Agent 6, której autorem jest Tom Rob Smith.

Książkę "Agent 6" (Wydawnictwo Albatros) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.