Morderca czy ofiara? Prawdziwe historie. „Kara dosięgnie każdego" Moniki Koszewskiej

Data: 2022-11-30 14:10:04 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Kara dosięgnie każdego to ciąg dalszy opowieści o Marcinie Kowalskim, 36-letnim biznesmenie, który firmę i duży majątek odziedziczył po zmarłym – w wyniku wypadku samochodowego – Wiktorze Zatorskim. Czy chłopak z bidula, w dzieciństwie wykorzystywany seksualnie przez swojego wychowawcę, poradzi sobie w pracy, życiu osobistym i rodzinnym? Czy nadal będzie wymierzał sprawiedliwość eliminując z tego świata ,,trutniów", a może zmieni taktykę, żeby nie utracić tego, co udało się mu już osiągnąć? Czym w tej powieści zaskoczy czytelników Monika Koszewska?

Obrazek w treści Morderca czy ofiara? Prawdziwe historie. „Kara dosięgnie każdego" Moniki Koszewskiej [jpg]

Akcja książki rozgrywa się w 2022 roku, więc będzie mowa o wojnie na Ukrainie, o inflacji, podwyżce stóp procentowych, brakach w zatrudnieniu, sposobach na przetrwanie i geopolityce. W otoczeniu Marcina pojawią się kobiety - starsze, którym tradycyjnie pomaga i młodsze, które go intrygują, szantażują i próbują zawłaszczyć. Jak przystało na powieść z wątkiem kryminalnym nie obędzie się bez mrocznych zagadek i krew też się poleje. W kręgu powieściowych bohaterów pojawią się też osoby znane - w środowisku prawniczym, telewizyjnym i artystycznym. Ogólnie - dużo się tu dzieje i szkoda byłoby to przegapić.

Przeczytajcie książkę Kara dosięgnie każdego. Na stronie internetowej autorki monikakoszewska.pl możecie ją kupić z 35% rabatem – wystarczy skorzystać z kodu GRANICE. Dziś na naszych łamach przeczytacie premierowy fragment powieści Moniki Koszewskiej:

W naszym serwisie przeczytacie już kolejny fragment książki Kara dosięgnie każdego. Publikację kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kara dosięgnie każdego
Monika Koszewska1
Okładka książki - Kara dosięgnie każdego

Kara dosięgnie każdego to ciąg dalszy opowieści o Marcinie Kowalskim, 36-letnim biznesmenie, który firmę i duży majątek odziedziczył po zmarłym - w wyniku...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje