Rusza plebiscyt „Najlepsza biblioteka w Polsce”! Zgłoś swoją bibliotekę 

Data: 2024-02-19 11:10:03 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Od 19 lutego redakcja serwisu Granice.pl rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu „Najlepsza biblioteka w Polsce”. Biblioteki, które otrzymają najwięcej głosów czytelników, wygrywają pakiety pełne książek. 

Najlepsza biblioteka w Polsce

19 lutego 2024 roku wystartowała pierwsza, debiutancka odsłona plebiscytu czytelników na „Najlepszą bibliotekę w Polsce”. Celem akcji jest uhonorowanie bibliotek – bijących serc literatury w wielu miejscowościach w kraju. 

Najlepsza biblioteka w Polsce – rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń!

Głosowanie na najlepsze biblioteki rozpocznie się od 26 lutego 2024 r. i potrwa do ostatniego dnia roku szkolnego, czyli 21 czerwca 2024 r. Co ważne, głosy będzie można oddać tylko na te biblioteki, które zgłoszą się do konkursu. Czytelnicy będą mogli oddawać głosy codziennie.

Jak zgłosić bibliotekę do plebiscytu?

Jeśli chcecie, by Wasza filia czy biblioteka miała szansę na wygranie pakietów książek, napiszcie do nas! Wystarczy, że na adres biblioteki@granice.pl nadeślecie formularz zgłoszeniowy. Udział w konkursie jest zupełnie bezpłatny, ważne jednak, by zgłoszenia dokonał pracownik biblioteki.  

W plebiscycie udział wziąć mogą biblioteki każdego typu – np. miejskie, gminne, szkolne czy pedagogiczne. Szczegóły akcji określone zostały w naszym regulaminie

Najlepsza biblioteka w Polsce – plebiscyt serwisu Granice.pl 

Głosowanie na biblioteki rozpocznie się 26.02 na stronie www.granice.pl/biblioteki. Z tej strony pobrać można także interesujące Was materiały – np. plakaty czy bannery. Warto poinformować o udziale w akcji swoich czytelników – ich aktywny udział w głosowaniu z pewnością zwiększy szanse na wygraną biblioteki!

Chociaż to pierwsza odsłona plebiscytu „Najlepsza biblioteka w Polsce”, to jednocześnie jest to kolejna akcja podejmowana przez serwis Granice.pl. Redakcja serwisu regularnie organizuje plebiscyty na najlepszą książkę na wiosnę, lato, jesień oraz zimę, a także plebiscyt „Książki Roku”. Latem z kolei – za sprawą zgłoszeń czytelników – wybierani są najlepsi influencerzy książkowi. 

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: biblioteki@granice.pl

Tagi: plebiscyty,

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje