Nie czas umierać – nowy film o Jamesie Bondzie – kiedy premiera, opis, obsada

Data: 2019-08-20 19:54:04 Autor: Patryk Obarski

Z powodu pandemii koronawirusa kolejny film o słynnym agencie 007 – Jamesie Bondzie, zatytułowany No Time To Die (Nie czas umierać) zobaczymy dopiero w listopadzie.

James Bond 25Fot. mat. prasowe Forum Film Poland

Filmy o Jamesie Bondzie szczególną popularność osiągnęły w latach 90., jednak nadal są chętnie oglądane przez telemaniaków na całym świecie. Angielski agent 007 żadnej misji się nie boi i choć czasem nie udaje mu się wyjść z nich całkiem bez szwanku, to jednak – z reguły swoje zadania kończy z powodzeniem.

Niebawem w kinach zobaczyć będziemy mogli kolejny film z serii o Jamesie Bondzie. Czy i tym razem producenci nas zaskoczą?

No Time To Die – kiedy premiera?

Jedną z najważniejszych wiadomości, jakie dziś przekazano za pośrednictwem social mediów, jest data premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Z powodu pandemii koronawirusa premiera została opóźniona i do tej pory nie wiadomo było, kiedy dokładnie w kinach pojawi się nowy film.

Premierę filmu No Time To Die zaplanowano na listopad 2020 roku

Pierwotnie film ten miał się ukazać jeszcze w październiku 1999 roku. Niestety, z powodu rezygnacji reżysera Danny’ego Boyle’a, doszło do sporych przesunięć w nagraniach, co spowodowało także zmiany w premierze 25. filmu o Bondzie.

Nie czas umierać – o czym będzie, opis, zwiastun

Nie czas umierać będzie to ostatni film, w którym w roli Bonda wystąpi znany od lat Daniel Craig.

James Bond planował przejść na emeryturę, by cieszyć się spokojem na Jamajce. Jednak los emeryta nie będzie mu dany – niebawem zjawi się u niego znajomy agent CIA, który poprosi go o pomoc. Początkowo chodzi o uratowanie życia znanego naukowca, jednak z każdym kolejnym krokiem Bond odkrywa, że jego ostatnia misja jest coraz bardziej niebezpieczna, a gra toczyć się będzie o dużo większą stawkę.

No Time To Die – obsada, aktorzy

Kto wystąpi w filmie No Time To Die? W roli głównej, jak już wspominaliśmy, pojawi się Daniel Craig i na ten moment mówi się o tym, że będzie on Jamesem Bondem już po raz ostatni. Craig w tym roku kończy 51 lat.

Oprócz niego w obsadzie znaleźli się Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Léa Seydoux oraz Christoph Waltz

James Bond – książki

Powstało wiele książek, które opisują przygody słynnego brytyjskiego detektywa. O losach Jamesa Bonda można przeczytać m.in. w powieści James Bond tom 1: Warg Warren Ellis, w tomie drugim EIDOLON czy książce Iana Fleminga Casino Royale. James Bond 007. Więcej informacji na temat książek o agencie 007 znajdziecie w naszym materiale, zatytułowanym: cykl książek James Bond

 Będziecie oglądać najnowszy film o Jamesie Bondzie?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.