Nie da się żyć bez miłości. Rozmowa z Małgorzatą Lis

Data: 2021-11-25 13:10:23 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

– Chciałam pokazać, że nie da się żyć bez miłości, nie da się niczego zbudować, nie da się również tworzyć samego siebie, jeśli się nie kocha i jeśli nie jest się kochanym – mówiła w czasie środowego spotkania online Małgorzata Lis, autorka powieści Miłość, pies i czekolada

Zachęcamy do obejrzenia nagrania spotkania z autorką:  

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Lis odbyło się w ramach cyklu spotkań „Opowieści z wiary”, podczas których wymieniamy się życiowymi doświadczeniami i opowiadamy o literaturze. Poruszamy tematy kluczowe dla życia każdego człowieka – miłość, przeznaczenie i poświęcenia, a opowiadają o tym autorki Wydawnictwa eSPe – Małgorzata Lis, Anna Halasz, Magdalena Mikutel.

W pierwszym spotkaniu, którego tematem przewodnim było poświęcenie, rozmawialiśmy z Magdaleną Mikutel, autorką książki Mój syn. Powieść o dojrzewaniu do miłości. Podczas kolejnego z czytelnikami spotkała się Anna Halasz, autorka powieści Obecność. Odczytując znaki. To intrygująca powieść o rozpoznawaniu znaków oraz poszukiwaniu spokoju i życiowego spełnienia. Bohaterką trzeciego spotkania była Małgorzata Lis, autorka powieści Miłość, pies i czekolada.

Pewnego dnia trzydziestopięcioletnia Beata po prostu musi wejść do sklepu po ogromną tabliczkę ulubionej czekolady. Nie zważa na kpiące spojrzenia innych ludzi, którzy zdają się sądzić, że dla osób z nadwagą takie przyjemności są wręcz zakazane. Beata jednak nie ma nic do stracenia, bo właśnie straciła wszystko, co miała – ulubioną pracę w bibliotece. Zrezygnowana wraca do domu, gdzie na szczęście czekają na nią kochający rodzice i zupełnie nowy lokator – pies, dzięki któremu już niebawem jej przewidywalne do tej pory życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.

W dniach 8-30 listopada w księgarni internetowej www.boskieksiazki.pl obowiązywać będzie promocja, w ramach której po wpisaniu kodu granice będzie można otrzymać dodatkowe 10% rabatu na książki.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłość, pies i czekolada
Małgorzata Lis 0
Okładka książki - Miłość, pies i czekolada

Pewnego dnia trzydziestopięcioletnia Beata po prostu musi wejść do sklepu po ogromną tabliczkę ulubionej czekolady. Nie zważa na kpiące spojrzenia innych...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo