Nowy „Harry Potter” już w tym roku! Nowa edycja zaplanowana na październik

Data: 2019-01-11 13:23:51 Autor: mojebestsellery
News - Nowy „Harry Potter” już w tym roku! Nowa edycja zaplanowana na październik

Już w październiku fani historii o nastoletnim czarodzieju będą mieli kolejną okazję do świętowania! Właśnie na ten miesiąc zaplanowano premierę najnowszej edycji książki Harry Potter i Czara Ognia!

Nowa, ilustrowana edycja historii o Harrym Potterze pojawi się na brytyjskim rynku 8 października 2019 roku. Nowa edycja Harry’ego Pottera i Czary Ognia stworzona zostanie podobnie jak poprzednie książki z serii.

Za ilustracje w książce odpowiada rysownik Jim Kay. Pierwotnie premiera książki odbyć miała się w ubiegłym roku, jednak z powodu obszerności tej części książki z popularnej serii J.K. Rowling, artyście zdecydowanie więcej czasu zajęło stworzenie właściwych, dobrych ilustracji do powieści.

Nowa w pełni ilustrowana edycja Harry’ego Pottera i Czary Ognia wprowadza jeszcze więcej chwytających za serce scen i niezapomnianych postaci – tak w swoim komunikacie pisał brytyjski wydawca, Bloomsbury.

Książka zawierać ma pełną, niezmienioną treść oraz oryginalne ilustracje stworzone pierwotnie za pomocą ołówka, farb i rysunku komputerowego. Nowe wydanie opublikowane zostanie w błyszczącej, uszlachetnionej oprawie, wstążkami i ilustrowaną wyklejką. Edycja „Deluxe” ma zaś mieć wykonaną z tkaniny okładkę i oprawę.

Pierwszy raz tytuł ten opublikowany został 19 lat temu. Nad ilustracjami do Czary Ognia prace zaczęły się dwa lata temu. Nieznana jest jeszcze polska data premiery, wiemy jednak, że będzie to prawdziwa kolekcjonerska gratka.

A Wy? Znacie książki o popularnym angielskim czarodzieju?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.