Obejrzyjcie spotkanie z Katarzyną Kalicińską, autorką książek, producentką telewizyjną

Data: 2021-04-22 11:13:16 Autor: Piotr Piekarski

Katarzyna Kalicińska, autorka powieści obyczajowych, producentka telewizyjna, współtwórczenie sukcesu takich seriali jak „Dom nad rozlewiskiem" na podstawie książek Małgorzaty Kalicińskiej, podczas spotkania live na naszym profilu na Facebooku opowiedziała o pisaniu, pracy w telewizji i swoich najbliższych planach.

Okazją do spotkania z autorką była premiera powieści A miał być happy end – kontynuacji cyklu książek o przebojowej producentce telewizyjnej Dominice, bohaterce powieści A miało być tak pięknie! i Abonent czasowo niedostępny. Obejrzyjcie nagranie z naszego spotkania: 

O książce A miał być happy end:

W życiu Miki, odnoszącej sukcesy producentki telewizyjnej, nie ma nudy. Choć ona sama marzy o odrobinie świętego spokoju.

Eksmąż w kryzysie wieku średniego stale czegoś od niej chce, starszy syn przeżywa miłosne zawirowania, młodszy wchodzi w okres buntu nastolatka, a sama Mika staje się bohaterką portali plotkarskich. Uczuciowy galimatias, barwny świat show-biznesu i kłopoty pojawiające się jeden po drugim - życie Miki niepokojąco przypomina górską lawinę. A w samym środku tej burzy pojawia się on - czuły, troskliwy, słowny i, podobnie jak ona, doświadczony przez los.

Czy można pomylić się po raz trzeci? Mika nie ma pojęcia. Ale przecież nie dowie się, jeśli nie spróbuje, a życie trzeba chwytać tu i teraz!

Książkę A miał być happy end kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska0
Okładka książki - A miał być happy end

Energiczna i szalona Dominika z powieści A miało być tak pięknie! i Abonent czasowo niedostępny znowu w formie! W życiu Miki, odnoszącej sukcesy producentki...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo