Oszukane – Kraków połączył dwie dziewczyny... co kończy się ich wspólnym dramatem!

Data: 2020-09-24 14:21:24 Autor: tadas

Oszukane to polska produkcja bazująca na rzeczywistych wydarzeniach o losie dwóch dziewczyn, odkrywających w Krakowie, że są łudząco do siebie podobne. Żadna z nich nie spodziewa się co się tak naprawdę niebawem stanie i jak potoczą się ich wspólne losy.

Obrazek w treści

Oszukane to polski film w konwencji dramatu obyczajowego z 2013 roku, w reżyserii Marcina Solarza.

Oszukane – opis

O czym jest film Oszukane? Kilkunastoletnia Natalia przeprowadza się do Krakowa, miasta w którym się urodziła. Tu, pod okiem mamy, nauczycielki baletu stara się zdobywać coraz to większe umiejętności taneczne. Niebawem jeden, przystojny chłopak będzie się wobec niej dziwnie zachowywać, biorąc ją za inną osobę.

Ku jej zaskoczeniu w dawnej stolicy Polski żyje Magda, wyglądająca prawie dokładnie tak jak ona.

Czytaj także: "Przysięga": Gulsum wraca do rezydencji, Masal dostaje gorączki! Co wydarzy się w 262 i 263 odc Przysięga?

Obie dziewczyny zaprzyjaźniają się ze sobą, po czym spotkają się u rodziców Magdy. Tam Natalia spostrzega, że siostra noej przyjaciółki jest... sobowtórem jej mamy! Napięcie rośnie, a jej wybuchem są przeprowadzone testy DNA potwierdzające, że obie dziewczyny - Magda oraz Natalia są siostrami, natomiast Aneta jest córką Anny! 

To wszystko powoduje wielki chaos oraz dramat obu rodzin...

Oszukane – obsada

Kto wystąpił w filmie Oszukane? W głównych rolach wystąpiły bliźniaczki Paulina i Karolina Chapko, znane odpowiednio z takich filmów jak Korowód, Yuma oraz Sala Samobójców i Lekcje pana Kuki. Obie wystąpiły solidnie, choć niestety nie miały zbyt wielkiego pola do lepszego występu.

Czytaj także: Premiera filmu Śmierć na Nilu przełożona!

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Katarzyna Herman, Artur Żmijewski, Kamil Kula czy Ewa Skibińska.

Oszukane – gdzie obejrzeć? 

Film Oszukane dziś możemy zobaczyć w czwartek, 24 września o 22:30 na antenie stacji TVN.

Czytaj także: Nowa książka J.K. Rowling – Niespokojna krew – od 25 listopada w Polsce 

Oszukane – opinie

Film Oszukane został zmiażdżony w recenzjach krytyków i recenzentów, nawet nieco lepsze przyjęcie ze strony widzów nie zmazało plamy jaką okazała się produkcja, która miała spory potencjał okazać się hitem nie tylko w Polsce, niestety wszystko zostało zaprzepaszczone...

Oszukane – książka

Film Oszukane koncentruje się na realnych wydarzeniach, które odkrywali twórcy starając się krok po kroku odkrywać głębię historii oraz jej poszczególne aspekty, wokół których opracowano scenariusz filmowy. Być może po seansie zainteresujecie się powieścią Oszukana.

Czytaj także: Muszę się kimś zaopiekować. Fragment książki „Pokolenie Z" 

Książkę Oszukana kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.