"Papiery na szczęście" - co zdarzy się w 201, 202 i 203 odcinku polskiego serialu emitowanego na antenie TVN 7?

Data: 2022-12-05 11:00:01 Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Przed nami 201, 202 i 203 odcinek bardzo lubianego przez widzów serialu Papiery na szczęście. Jakie emocje czekają na widzów tym razem?

Obrazek w treści "Papiery na szczęście" - co zdarzy się w 201, 202 i 203 odcinku polskiego serialu emitowanego na antenie TVN 7? [jpg] fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL 

Papiery na szczęście – opis 201 odcinka serialu

W 201 odcinku Papiery na szczęście Heli zależy, by naprawić relacje z Magdą. Chce pogadać z Konradem, ale okazuje się, że ten flirtuje z Julką przez telefon. W klinice wpada na Kamila. Opowiada o tym, jak Konrad potraktował kiedyś Magdę. Lekarz jest wściekły, rzuca się na kolegę i dochodzi do bójki. 

Czytaj również: „Uchodźcy”– spektakl teatralny z ukraińskimi aktorami

Pojawia się ojciec Konrada, który zwalnia Kamila. Julka dowiaduje się o tym i żąda od Magdy, by ta dała spokój jej narzeczonemu. Sergiusz wyznaje przyjacielowi, że jest zdradzany. Tymczasem Magda zrywa przyjaźń z Helą. Marta i Adam cieszą się sobą, a Agata zaprasza bliskich, bo ma im coś do powiedzenia. 

Papiery na szczęście – gdzie i kiedy obejrzeć 201 odcinek serialu?

Premierowa emisja 201 odcinku Papiery na szczęście odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku na antenie TVN 7 o godz. 19.00. 

Czytaj również: Różyczka 2 już wkrótce. Na ile nowy film związany jest z historią Pawła Jasienicy?

Powtórkę będzie można zobaczyć w sobotę, 10 grudnia o godzinie 13.00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Player.pl.

Papiery na szczęście – opis 202 odcinka serialu

W 202 odcinku Papiery na szczęście Julka zaprzecza, że zdradziła Kamila, ale ten traci do niej zaufanie. Dowiaduje się też o aktorach, którzy mieli udawać jej rodziców. To doprowadza go do szału - zrywa zaręczyny. Wera i Marta dowiadują się, że Żaneta rodzi. Jadą do szpitala. 

Czytaj również: Powstanie filmowa kontynuacja „Tamtych dni, tamtych nocy”?

Na świat przychodzi Beatka. Tymczasem do mieszkania Magdy pojawia się laborantka Olga, która współpracowała z Konradem. Henryk składa Agacie wizytę. Chce, aby wnuczka pomogła mu przygotować zaręczyny Reni. Adam i Staszek mają dla swoich ukochanych niespodziankę. 

Papiery na szczęście – gdzie i kiedy można obejrzeć 202 odcinek serialu?

Premiera 202 odcinka serialu Papiery na szczęście zaplanowana została na poniedziałek, 5 grudnia 2022 na antenie TVN 7 na godz. 19.30.

Czytaj również: Disney realizuje serial na podstawie „Kronik Spiderwick”

202 epizod będzie można ujrzeć także za pośrednictwem platformy Player.pl. Powtórka planowana jest na sobotę, 10 grudnia o godz. 13.30, także na antenie TVN 7. 

Światło i mrok - książka

Papiery na szczęście – opis 203 odcinka serialu

W 203 odcinku Papiery na szczęście Beata i Staszek zamieszkują razem, chcą wieść normalne życie. Magda chce zakończyć sprawy z Konradem. Ten pojawia się u niej z ojcem i zaczyna przepraszać. Kamil jest załamany, nie wie, jak poukładać sprawy w głowie. Sergiusz okazuje wsparcie. 

Czytaj również: „Uchodźcy”– spektakl teatralny z ukraińskimi aktorami

Julka marzy o remoncie kancelarii, ale ją na to nie stać. Zbliża się więc do Konrada, by ten ją zasponsorował. Ten jednak nie ma pieniędzy, bo ojciec zwolnił go z kliniki. Alicja odwiedza Mateusza. Henryk, Adam i Staszek pracują nad niespodzianką dla swoich ukochanych. 

Papiery na szczęście – gdzie i kiedy można obejrzeć 203 odcinek serialu?

Premiera 203 odcinka serialu Papiery na szczęście zaplanowana została na poniedziałek, 12 grudnia 2022 na antenie TVN 7 na godz. 19.03.

Czytaj również: Disney realizuje serial na podstawie „Kronik Spiderwick”

203 epizod będzie można ujrzeć także za pośrednictwem platformy Player.pl. Powtórka planowana jest na sobotę, 17 grudnia o godz. 13.05, także na antenie TVN 7. 

Papiery na szczęście – książki

Poszukujecie historii podobnych do Papiery na szczęście? Koniecznie sprawdźcie książkę Kraina marzeń! Powieść Nicholasa Sparksa to historia o tym, że dla marzeń i miłości można zaryzykować wszystko. Czy trójka bohaterów po przejściach zdoła ułożyć sobie życie, pomimo brzemienia przeszłości? 

Książkę Kraina marzeń w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: papiery na szczęście, seriale tvn, serial obyczajowy, polskie seriale,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje