Piękni i bezrobotni - czy doczekamy się drugiego sezonu serialu Polsat?

Data: 2021-04-10 11:05:02 Autor: adudek

Piękni i bezrobotni to niezwykle popularny serial kanału Telewizji Polsat, serial, który został stworzony przez dwóch satyryków. Produkcja oglądana niezwykle chętnie. Czy doczekamy się jej kontynuacji?

Obrazek w treści

Serial Piękni i bezrobotni to produkcja komediowa, punktująca problemy współczesnej, polskiej rzeczywistości. Zapewne wielu widzów już zastanawia się czy Polsat zdecyduje się na drugą serię. Czy taka możliwość istnieje?

Piękni i bezrobotni – czy doczekamy się kontynuacji?

Serial Piękni i bezrobotni to niezwykle chętnie oglądana serialowa produkcja. Według najnowszych badań serial śledzi ponad milion widzów. To daje Polsatowi drugie miejsce na telewizyjnym rynku. Zatem produkcja, która pojawiła się na kanale od 6 marca i jest emitowana w soboty, to polsatowski sukces.

Czytaj również: Piękni i bezrobotni – serial Polsatu z gwiazdami Kabaretu Moralnego Niepokoju

Jak wiemy motorem napędowym dla stacji telewizyjnych i platform streamingowych, do zamawiania kolejnych sezonów seriali, jest ich popularność i zainteresowania widzów. I choć na razie przedstawiciele stacji Polsat nie potwierdzili kontynuacji serii, choć nie mamy przecieków tego dotyczących, nie pojawiają się nawet plotki na ten temat, można mieć przypuszczenia, że kolejne odcinki Pięknych i bezrobotnych, mogą ujrzeć światło dzienne. Jeśli tylko takie informacje się pojawią, nie omieszkamy się tym z Wami podzielić. 

Piękni i bezrobotni – o czym jest serial?

O serialu mieliśmy okazję już wspominać na łamach naszego serwisu. Przypominamy zatem, że jest to produkcja komediowo-satyryczna, której bohaterami są bracia Romek i Gwidon. Każdy z nich ma zupełnie inny charakter, ale łączy ich nie tylko braterska więź, ale także spory kredyt.

Czytaj również: Piękni i bezrobotni: Z czworonogami nie jest łatwo! Odcinek 9, 10 i 11

Oszukani niegdyś przez znajomego, teraz imają się przeróżnych zajęć, by radzić sobie ze stale rosnącymi odsetkami. Poszukiwania i dążenia do odmiany losu, to powód do wielu zabawnych, ale i gorzkich momentów, ciekawych wydarzeń i równie intrygujących sytuacji, także intymnych.

Piękni i bezrobotni – twórcy ojcami sukcesu serialu?

Twórcami serialu są kabareciarze, założyciele Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz niezwykle dobrze przyjętego Ucha Prezesa Rober Górski i Mikołaj Cieślak. Satyrycy, autorzy tekstów, scenarzyści są niewątpliwie motorem napędowym sukcesu serialu Piękni i bezrobotni. Któż lepiej nie pokaże absurdów współczesnego życia? Kto, jak nie satyrycy będzie umiał przekazać w zabawny sposób słodko – gorzkiej opowieści pełnej odniesień do życia w Polsce? 

Czytaj również: Polski film Show – reality show, w którym giną ludzie, niczym w powieści Agathy Christie

Nie tylko jej twórcy stanowią o sukcesie serialu, ale także pojawiający się gościnnie w każdym z odcinków polskie gwiazdy. W kolejnych odcinkach oglądaliśmy lub będziemy oglądać: Martę Żmudę Trzebiatowską (Ciacho, Nie kłam kochanie) Katarzynę Zielińską (Listy do M.,), Magdalenę Stużyńską-Brauer (Przyjaciółki), Grzegorza Wonsa (Ranczo, Nic śmiesznego), Andrzeja Nejmana, Mariusza Jakusa (Symetra, Samowolka), Paulinę Holtz (IIe waży koń trojański?), Joannę Kurowską i Anetę Todorczuk-Perchuć.

Piękni i bezrobotni – gdzie można obejrzeć?

Serial satyryczny Piękni i bezrobotni w kolejnych odcinkach pojawiał się na kanale Polsat w soboty, w godzinach wieczornych. 

Powtórki odcinków możemy śledzić także na kanale Polsat 2.

Piękni i bezrobotni – książki

Serial Piękni i bezrobotni to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Siedem Pigułek Lucyfera autorstwa Sergiusza Piaseckiego.

Książkę „Siedem Pigułek Lucyfera” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje