Będzie książka na podstawie "Pod powierzchnią"

Data: 2019-09-15 11:40:26 Autor: pobarski

W ubiegłym roku na platformie Player.pl i w telewizji TVN wyemitowany został pierwszy sezon nowego serialu pod tytułem Pod powierzchnią. Niedawno premierę miała książka, która zainspirowana została scenariuszem serialu.

asiunia
x-news.pl / TVN / bezpłatny materiał promocyjny

W ubiegłym roku po raz pierwszy wyemitowany został nowy serial stacji TVN – Pod powierzchnią. Obyczajowa, nietypowa opowieść, w której wystąpili Magdalena Boczarska, Bartek Topa i Łukasz Simlat.

Pod powierzchnią – książka

Serial Pod powierzchnią okazał się wielkim sukcesem, zobaczyło go ponad 1,5 miliona widzów. Nic więc dziwnego, że szybko serialowa historia przeniosła się… na karty książki. Choć częściej widzimy ekranizacje książek, to jednak – adaptacje z filmu na książkę także się zdarzają, a najnowsza publikacja, która ukaże się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki jest tego dobrym przykładem.

Czytaj także: Serial "Kierunek: Noc" na podstawie prozy Dukaja niebawem na Netfliksie!

Książka napisana przez Annę Dembowską związana jest z historią serialu, jednak przedstawia zupełnie inną historię, której fani serialu nie poznali podczas oglądania kolejnych odcinków.

Pod powierzchnią – opis książki

O czym jest książka Pod powierzchnią? Przedstawia losy bohaterów sprzed wydarzeń z pierwszego sezonu serialu. Książka Dembowskiej opowiada sprawę porwania czterolatka, małego Kacpra, którą zajmuje się komisarz Maria Byszewska.

Chłopca nie udaje się odnaleźć w czasie najważniejszych 24 godzin, za to parę dni później w podobnych okolicznościach znika kolejne dziecko, Maks Gajewski. Wśród obywateli wybucha panika, podsycana przez kolejne medialne doniesienia.

Komisarz musi działać szybko i zdecydowanie, jednocześnie nie może popełnić żadnego błędu – wszak zarówno przełożeni, jak i dziennikarze patrzą jej na ręce. Tymczasem niezałatwione sprawy z przeszłości i życie prywatne policjantki staną się jej kolejnymi problemami.

Od decyzji Byszewskiej zależą losy zaginionych dzieci, ale także – dalsze życie jej syna.

Pod powierzchnią – premiera książki, gdzie kupić

Pod powierzchnią swoją oficjalną premierę mieć będzie 18 września bieżącego roku. Na platformie Player.pl od czerwca zobaczyć można także drugi sezon serialu.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza we wrześniu – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

Książkę Pod powierzchnią kupić już można w większości najpopularniejszych księgarń internetowych. W atrakcyjnych cenach znajdziecie je w tabeli poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Pod powierzchnią
0
Okładka książki - Pod powierzchnią

Nic w tej historii nie jest takie, jak się wydaje. A każda tajemnica ma swój początek. Pod powierzchnią, trzymająca w napięciu powieść inspirowana...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Manhattan Babilon
Lech Majewski
Manhattan Babilon
Orangeboy. Masz u nas dług
Patrice Lawrence
Orangeboy. Masz u nas dług
Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos;
Nigdy nie będziesz mną
Mały manipulator
Bartosz Sztybor;
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Zabójstwo na cztery ręce
Karolina Morawiecka;
Zabójstwo na cztery ręce
Noc, kiedy umarła
Jenny Blackhurst
Noc, kiedy umarła
Pokaż wszystkie recenzje