„Pogoda na miłość” – amerykański serial obyczajowy już dziś na HBO Max!

Data: 2022-07-07 11:29:35 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Dzisiaj na serwis streamingowy HBO Max zostało dodane aż dziewięć sezonów serialu obyczajowego dla nastolatków. Produkcja jest znana pod polskim tytułem – Pogoda na miłość, oraz angielskim – One Tree Hill. Czy będzie to idealny serial na wakacje? 

Obrazek w treści

Pogoda na miłość to amerykański serial obyczajowy dla młodzieży, który zawiera sporo wątków romantycznych. Był emitowany w latach 2009-2012. Pierwsze osiem sezonów liczyło sobie po około 20 odcinków. Ostatnia, dziewiąta seria miała zaledwie trzynaście epizodów. Twórcą serialu jest Mark Schwahn.

Pogoda na miłość – opis serialu

Pogoda na miłość to wyjątkowa produkcja, w której widzowie na przestrzeni sezonów mogli śledzić losy tych samych bohaterów. Początkowo uczniowie, potem młodzi dorośli mieli mnóstwo rozterek i problemów na każdym etapie życia. Głównymi bohaterami są przyrodni bracia Nathan i Lucas. Pierwszy ma wszystko: jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykarskiej, mieszka w bogatej dzielnicy, a dodatkowo jest szalenie popularny.  

Czytaj również: James Bond przejdzie metamorfozę. Nowy film najwcześniej za 2 lata

Drugi z braci to samotnik mieszkający tylko z matką, którą ojciec porzucił dla kariery. Chłopcy nie chcieli mieć ze sobą nic wspólnego. Jednak obaj umieją grać w kosza. To hobby ich połączy. Lucas trafi do drużyny w której znajduje się też Nathan. Jak poradzą sobie na jednym boisku, grając ze sobą, a nie przeciwko sobie? W serialu nie brakuje wątków miłosnych.

Pogoda na miłość – obsada serialu

Pogoda na miłość to amerykańska produkcja, która zaangażowała wielu młodych i utalentowanych aktorów. W roli Lucasa Chad Michael Murray. Mężczyzna grał wcześniej w filmie Zakręcony Piątek, czy serialu Kochane Kłopoty. Sporo osób kojarzy go z Cinderella Story, czyli jednej z bardziej rozpoznawalnych filmowych adaptacji Kopciuszka. Jako Nathan – James Lafferty. Potem zaangażowano go do kilku horrorów, między innymi: Oculus i S. Darko. W 2020 roku zagrał główną rolę w produkcji sci-fi Podbój kosmosu, która jest dostępna na platformie streamingowej Disney+

Czytaj również: Trylogia „Hell” hitem wśród nastolatek. Pizgacz w trendach Twittera

Jedna z ważnych postaci jest odgrywana przez Sophię Bush. Można ją kojarzyć z udziału w młodzieżowym filmie John Tucker musi odejść. Ostatnio pojawiała się też w serialu Love, Victor. Nie zabrakło jej w trzecim sezonie, który wyszedł w zeszłym miesiącu. W pozostałych rolach: Jackson Brundage, Bethany Joy Lenz, Hilarie Burton, Paul Johansson, Barry Corbin, Craig Sheffer, Moira Kelly i inni.

Pogoda na miłość – gdzie można obejrzeć serial

Pogoda na milośc to serial, który po raz pierwszy pojawił się w 2009 roku na małym ekranie. Przez jakiś czas był dostępny na Netflixie. Został jednak z niego zdjęty. Teraz w końcu stanie się dostępny dla tych, którzy wykupili subskrypcję HBO Max.

Czytaj również: „Mała doboszka” – adaptacja powieści Johna le Carré już na HBO

Już od dzisiaj – 7 lipca – serial można oglądać na platformie streamingowej HBO Max. Na serwis od razu zostały dodane wszystkie sezony. To oznacza ponad 160 odcinków dobrej rozrywki i kilkadziesiąt godzin seansu!

Pogoda na miłość – opinie o serialu

Pogoda na miłość to idealny serial na wakacyjne wieczory! Odcinki są lekkie i przyjemne, a mimo wątków dramatycznych produkcję ogląda się błyskawicznie. Młodym bohaterom szybko zaczyna się kibicować i trzymać za nich kciuki. Bardzo łatwo się z nimi zżyć, w końcu obserwuje się ich na przestrzeni wielu lat, widzi jak się zmieniają i dorastają.

Czytaj również: „Kaos” – powstaje serial komediowy inspirowany grecką mitologią. W obsadzie Hugh Grant

Dla niektórych seans serialu może być miłym powrotem do czasów młodości. Produkcja ma wyjątkowy klimat tamtych lat, i chociaż wcale nie została nakręcona tak dawno, to jednak ogólna estetyka zmieniła się. Można zaobserwować modę, makijaż, czy fryzury sprzed ponad dziesięciu lat.

Pogoda na miłość – książka

Pogoda na miłość to serial, który bazuje na własnym, oryginalnym scenariuszu. Nie powstała książka, która byłaby jego pierwowzorem. W zamian jednak chcielibyśmy Wam polecić coś o współczesnych nastolatkach. Bad boy i chłopczyca, to ciekawa propozycja na rynku wydawniczym. Można w niej przeczytać o szkolnym romansie, marzeniach i pasji. Serdecznie polecamy!

Książką jest dostępna do kupienia w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje