Promyk nadziei: Halil przyznaje się do ojcostwa. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 163?

Data: 2021-11-30 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowym epizodzie Promyku nadziei, zaprezentowany zostanie wyjazd Ozan oraz wyznanie Bahar dotyczące wydarzeń w domku w górach.... Co wydarzy się w 163 odcinku Promyku nadziei?

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja z 2019 wieczornego pasma Telewizji Polskiej. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Promyk nadziei odc. 163 - streszczenie, opis

W 163 epizodzie Halil spróbuje przeprowadzić podwójną grę, w której udział nieświadomie będą brały Filiz oraz Neslihan. Ozan natomiast wyjedzie z rezydencji. Neslihan nie chce mu towarzyszyć, woli pozostać w domu.

Bahar udaje się odzyskać pamięć, po czym dziewczynka opowiada Omerowi co się działo, gdy zamknięta była w domku w górach.

Czytaj także: "Firmowa gwiazdka". Świąteczna impreza integracyjna

Mahmut postanawia zmienić swoją strategię, decydują się na porwanie Ipek!

Promyk nadziei odc 163 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 163 odcinek Promyk nadziei? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w środę, 1 grudnia 2021 roku na antenie stacji TVP 2 o godzinie 17:15.

Czytaj również: Druhny – Wycieczka do Las Vegas może mieć zaskakujący przebieg! 

Promyk nadziei odc 163 - powtórka

Na tę chwilę nie zaplanowano reemisji odcinka. Możemy go jednak za darmo nadrobić w Internecie za sprawą platformy vod.tvp.pl, należącej do Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Promyk nadziei — wszystkie informacje o serialu

Produkcja od niemalże 160 odcinków, emitowana  jest na kanale drugim należącym do Telewizji Polskiej, to kolejna świetnie przyjmowana turecka komedia o niezwykłym, szeroki gronie bohaterów i antybohaterów. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Promyk nadziei – książka 

Serial Promyk nadziei powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego, zaproponować możemy Wam najnowszą powieść Nadii Hamid – Fatma. Moja arabska teściowa. Publikacja przedstawia losy pokoleń kobiet, które doznają krzywd w libańskich małżeństwach. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.