"Przysięga": Emir będzie śledził Reyhan! Co wydarzy się w 329 i 330 odc? 

Data: 2021-01-12 08:00:01 Autor: Tamer Adas

Przysięga to znany melodramat z Turcji, emitowany od poniedziałku do piątku na antenie pierwszego kanału Telewizji Polskiej, prezentującym wydarzenia grupki postaci, zmagającej się z licznymi wyzwaniami dnia codziennego. Co czeka fanów w odcinkach 329 i 330 odc Przysięga?

Serial Przysięga to popularna turecka telenowela znana w ojczyźnie pod tytułem Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce.

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 329 odc

Co stanie się w 329 odcinku Przysięgi? Kemal oraz Narin u psychologa, będącego jednocześnie mediatorem, gdzie oboje stają po skrajnych stronach barykady. Ona – szczerze zwierza się, podkreślając niejednokrotnie zalety swojego męża. On – zamyka się w sobie, jest rozżalony i za nic nie chce nic z siebie wydusić. 

Reyhan w dalszym ciągu czuje się obrażona na Emira, nie mogąc się z nim pogodzić.

Czytaj także: "Przysięga": Kolejne wydarzenia w życiu bohaterów! Co wydarzy się w 328 i 329 odc?

Emir natomiast martwi się o żonę oraz jej stan zdrowia psychicznego. Cavidan nie może odnaleźć dowodów ukrytych przez Gulsum, w związku z czym Nigar zaleca by rozpisać gdzie mogą się znajdować potencjalnie najlepsze miejsca na skrytkę. Oya z pretensjami próbuje odciągnąć Narin od spotkań z Kemalem.

Przysięga – gdzie obejrzeć 329 odc?

Gdzie można zobaczyć 329 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można we wtorek, 12 stycznia 2021 roku na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Morderstwo w Białym Domu, czyli waszyngtońska tragedia

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 330 odc

Co stanie się w 330 odc Przysięga? Kemal oraz Narin pojawiają się w roli świadków na ślubie chorej kobiety, gdzie przypominają sobie najszczęśliwsze, wspólne chwile. Teraz jednak oboje mają się rozstać.... Talaz nie mogąc wytrzymać z Cemrem postanawia... zakupić jej telewizor!

W ten sposób oczekuje, że ta zajmie się czymś konkretnym. Reyhan samodzielnie udaje się na grób Gulsum, swojej podszywanej siostry.

Czytaj także: Zbuntowana – Źle się dzieje w obozie Altruistów...

Emir podąża za nią, decydując się umieścić w jej telefonie specjalną aplikację, dzięki której będzie miał pełną kontrolę nad tym, gdzie jego ukochana znajduje się w danej chwili. To ma powstrzymać zniknięcia Reyhan.

Przysięga – gdzie obejrzeć 330 odc?

Gdzie można zobaczyć 330 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 13 stycznia 2021 roku na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Adaptacja książki "Rysa" Igora Brjdyganta wkrótce w Internecie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o realne i wymyślone losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków).

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.