Przysięga - odc. 529 - streszczenie - Ozlem przeprasza Emira...

Data: 2021-11-26 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Najnowszy odc. Przysięgi, Emir znajdzie się w tarapatach, gdyż ugrzęźnie pomiędzy Ozlem oraz Umitem. Czym to może się dla niego skończyć? Póki co zagrożenie jedynie widnieje na horyzoncie.... Co wydarzy się w 529 odc. serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej Jedynce. Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 529 - streszczenie, opis

Kemal zabiera Narin na leśną drogę, gdzie próbuje ją nauczyć jak prowadzić samochód, podczas gdy Sehriye poszukuje idealnej partnerki dla Taciego. Ozlem natomiast pojawia się w rezydencji, gdzie postanowiła przeprosić Emira za swoje wcześniejsze zachowanie.

Czytaj także: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Umit dowiaduje się, że jego przeszłość jest właśnie przeczesywana przez Emira, natomiast Cavidan cierpi na halucynacje, wywołane poprzez przedawkowanie leków....

Przysięga odc 529 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 529 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w poniedziałek, 29 listopada 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 529 - powtórka

Reemisja 529 odcinka Przysięgi zagości w telewizji we wtorek, 30 listopada o 5:20 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już dobre kilka miesięcy temu. Serial Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy