Przysięga - odc. 531 - streszczenie - Feride w coraz większych tarapatach...

Data: 2021-11-30 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nowy odc. Przysięgi, przedstawi widzom przeszukanie dokonanej przez Emira, które z daleka poprzez smartfona obserwuje Umit.... Co zdarzy się w 531 odc. serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej Jedynce. Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 531 - streszczenie, opis

Emir dokonuje przeszukania w domu Feride i Umita, poszukując dowodów na brutalne działania gospodarza. Na miejscu udaje mu się odnaleźć spinkę do włosów, która z pewnością należy do Gizem. Umit tymczasem przechytrzył go, śledząc jego działania bezpośrednio z poziomu własnego smartfona.

Czytaj także: Bloodshot – superbohaterki film akcji z gwiazdą "Szybcy i wściekli"

Kamery uwieczniają wszystkie działania, podczas gdy Kemal dokonuje zbadania genetycznego materiału z przedmiotu. Przeczuwając kłopoty, Umit zakupuje dokładnie taki sam model dla Feride...

Przysięga odc 531 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 531 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w środę, 1 grudnia 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 531 - powtórka

Reemisja 531 odcinka Przysięgi zagości w telewizji w czwartek, 2 grudnia o 5:15 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już dobre kilka miesięcy temu. Serial Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.