Przysięga - odc. 532 - streszczenie - Umit znęca się nad Feride?

Data: 2021-12-01 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nowy odc. Przysięgi: Kemalowi udaje się uzyskać szpitalne karty Gizem, natomiast Emir podejrzewa Umita o znęcanie się nad Feride. Hikmet... wymusza na Songul rozwód! Co zdarzy się w 532 odc. serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej Jedynce. Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 532 - streszczenie, opis

Kemal skutecznie pozyskuje ze szpitala karty, wskazujące na sądowe orzeczenie dotyczące śmierci Gizem, dowody jasno wskazują, że przyczyną mogło być samobójstwo. Emir cały czas jednak podejrzewa Umita o znęcanie się  wywołanie tego zdarzenia. Ma takie same obawy względem Feride.

Czytaj także: Bloodshot – superbohaterki film akcji z gwiazdą "Szybcy i wściekli"

Hikmet wymusza podpisanie rozwodowych dokumentów na Songul, która wściekle zarzeka się, że zemścić się na nim oraz całej jego rodzinie....

Przysięga odc 532 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 532 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 2 grudnia 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 532 - powtórka

Reemisja 532 odcinka Przysięgi zagości w telewizji w piątek, 3 grudnia o 5:20 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już dobre kilka miesięcy temu. Serial Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.