Przysięga - odc. 638 - streszczenie - Emir wyrzuca Tulay z domu!

Data: 2022-05-13 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 638 odc. Przysięgi: Narin cały czas nie potrafi pokonać swojego nowego problemu z drżeniem dłoni, natomiast zdecydowany oraz gniewny Emir wyrzuca Tulay z rezydencji. Co się wydarzy w 638 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Przysięga odc. 638 - streszczenie, opis

W 638 odcinku Narin cały czas nie potrafi poradzić sobie z kłopotami z drżeniem rąk, kobieta decyduje się nawet na przesunięcie wcześniej zaplanowanych zabiegów, z obawy o możliwość popełnienia poważnego błędu.

Wściekły na Tulay Emir postanawia ją wyrzucić ze swojej rezydencji, nie chcą jej więcej znać.

Czytaj także: Harry Potter i Zakon Feniksa – Voldemort wzywa swoich mrocznych sojuszników!

638 odc. Przysięgi, to również okazja ujrzenia powrotu Gulperi, którą Yigit chciałby, by ojciec zatrzymał na zawsze. Kemal w tym czasie odnajduje dla Meltem dom do wynajęcia. Kobieta jest z tego zdarzenia zdecydowanie niezadowolona...

Przysięga odc. 638 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 638 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek ujrzeć można będzie w poniedziałek, 16 maja 2022 roku na TVP 1 o godz. 16:05.

Czytaj również: Wykidajło – Od baru wszystko się zaczęło...

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl.

Przysięga odc. 638 - powtórka

Reemisja 638 odcinka Przysięgi trafi na telewizyjne ekrany we wtorek, 17 maja o 5:20 na kanale TVP 1. Odcinek 638 możemy zobaczyć również na vod.tvp.pl

Czytaj również: Seks w wielkim mieście – Jedna decyzja, zmieni życie pięknych kobiet!

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Omawiana seria z Turcji od przeszło sześciuset dwudziestu odcinków na antenach TVP 1. Przysięga to popularna seria telenoweli, ukazująca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co się ostatnio wydarzyło w serialu?

Przysięga – książka

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę chwycić za jedną z powieści Tanyi Valvko, chociażby Arabska kochanka, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska kochanka" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy