Rudzik Rudzia, świąteczna animacja krótkometrażowa Nefliksa

Data: 2021-11-27 11:07:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na Netflix można już oglądać kolejną produkcję animowaną, tym razem w krótkim metrażu, rozgrywającą się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Film nosi tytułów Rudzik i Rudzia i jest uroczą filmem zrealizowanym w technice poklatkowej. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Aardman Animations/Netflix

Film Rudzik Rudzia to kolejny filmowy, krótkometrażowy projekt od twórca Baranka Shoug, uroczą animacją w musicalowym stylu, produkcji brytyjskiej. Króciutką animację możemy już oglądać na Netflix. A co o niej wiemy?

Rudzik Rudzia – opis filmu 

Film Rudzik Rudzia to historia ptaszka. Robin już jako pisklę został przygarnięty i wychowany jak swoje dziecko, przez myszy mieszkające na wysypisku śmieci. Czas mija, a Robin zmienia się i coraz bardziej różni od swej mysiej rodziny. 

          Czytaj również: Rudzik Rudzia, informacja o filmie - opis

Postanawia za wszelką cenę udowodnić swojej rodzinie, że może być doskonałą myszą, wyrusza na bardzo niebezpieczną wyprawę, misję, która nie tylko sprawdzi go samego, ale pozwoli mu odkryć kim tak naprawdę jest. 

Rudzik Rudzia – obsada filmu

W filmie, który jest produkcją animowaną, w angielskiej wersji głosowej wystąpili: Bronte Carmichael (Czas mroku, Krzysiu, gdzie jesteś?), Adeel Akhtar (Utopia, I tak cię kocham), Gillian Anderson (Z archiwum X, The Crown), Richard E. Grant (Hudson Hawk, Czas na miłość) oraz Amira Macey-Michael

             Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 do 26 listopada 2021 roku

Reżyserami i autorami scenariusza do filmu są: Daniel Ojari oraz Michael Please.

Rudzik Rudzia – gdzie obejrzeć film

Film jest kolejną oryginalną produkcją Netfliksa. Produkcja swoją światową premierę miała nieco wcześniej, bowiem w październiku tego roku. 

        Czytaj również: Chłopiec zwany Gwiazdką, magicznie świąteczna opowieść zadebiutowała na Netflix

Od dziś, 7 listopada film można oglądać także na platformie Netflix. Produkcja trafiła tam tradycyjnie w godzinach porannych. 

Rudzik Rudzia - opinie o filmie

Film Rudzik Rudzia to przede wszystkim produkcja przeznaczona dla najmłodszych i to głównie dzieciom może przypaść do gustu. 

            Czytaj również: Zamiana z księżniczką 3 - świąteczna komedia romantyczna wkrótce na Netflix

To także pogodna, radosna i muzyczna historia, w świątecznym klimacie, więc idealna na okres przedświąteczny, albo czas świąt Bożego Narodzenia. 

Rudzik Rudzia – książki

Film Rudzik Rudzia to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. My zaś polecamy książkę Reniferka i pomocny rudzik, której autorką jest Carmen Saldaa

Książkę "Reniferka i pomocny rudzik" (Wydawnictwo Słowne Młode) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy