Seks w wielkim mieście – będzie kontynuacja słynnego serialu HBO

Data: 2021-04-24 10:35:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Wczoraj pisaliśmy o powrocie Ally McBeal, a dziś mamy przyjemność poinformować o powrocie kolejnego serialu. Tym razem na HBO Max powraca popularna serialowa produkcja Seks w wielkim mieście.

Obrazek w treści Seks w wielkim mieście – będzie kontynuacja słynnego serialu HBO  [jpg]

Seks w wielkim mieście święcił swoje serialowe sukcesy w latach 90-tych, stając się z czasem produkcją kultową. Po latach wraca on na ekrany, tym razem platformy streamingowej.

Seks w wielkim mieście – powraca w kolejnym sezonie

Platforma HBO Max oficjalnie potwierdziła chęć kontynuacji przez wielu uwielbianego serialu obyczajowego, który zadebiutował w roku roku 1998 i trwał do 2004, zyskując aż sześć sezonów. Dziś już wiemy, że produkcja powróci, debiutując tym razem na wspomnianej wyżej platformie HBO Max, która wkrótce ma zastąpić obecnie istniejące w Polsce HBO GO.

Przeczytaj również: Seks w wielkim mieście – Jedna decyzja, zmieni życie pięknych kobiet!

Plotki na temat nowego sezonu krążyły w sieci już od grudnie zeszłego roku. Spekulowano, że może chodzić o kolejny film fabularny. Wiemy, że to nie to. HBO Max zdecydowało się na serial, do którego zdjęcia mają ruszyć już tej wiosny. 

Seks w wielkim mieście – o czym jest serial?

Serial Seks w wielkim mieście to produkcja amerykańska, której akcja rozgrywa się w tytułowym wielkim mieście, w tym wypadku Nowym Jorku, a jej bohaterkami są trzy przyjaciółki o zupełnie różnym podejściu do życia.

Łączy je jednak jedna cecha, są po trzydziestce, są wyzwolone, a każda z nich wie czego wymaga od życia. W serialu śledzimy losy romantycznej, marzącej o wielkiej miłości Carrie, czerpiącej z życia garściami, lubiącej seks Samanthy, pracoholiczki Mirandy i poukładanej domatorki Charlotte. 

Seks w wielkim mieście – nowy sezon i zmiany w obsadzie

Istotą i motorem napędowym serialu Seks w wielkim mieście są i były cztery przyjaciółki, czyli bohaterki tej opowieści. Niestety w nowym sezonie serialu zabraknie Samanthy. Aktorka, która się w nią wcielała, Kim Cattrall, nie zgodziła się na udział w kolejnym sezonie. 

Przeczytaj również: Serial Ally McBeal powraca po dwudziestu latach. Reboot, a może nowa wersja?

Seks w wielkim mieście w nowych odcinkach powróci zatem w okrojonej aktorskiej obsadzie. Ponownie spotkamy się z Sarahą Jessicą Parker (seria Seks w wielkim mieście, Miłość na zamówienie, Sylwester w Nowym Jorku, Słyszeliście o Morganach?), która wcieli się w rolę Carrie Bradshaw. Nie zabraknie także Cynthii Nixon (seria Seks w wielkim mieście, Ratched, Sztokholm w Pensylwanii) czyli serialowej Mirandy Hobbes oraz Kristin Davis (seria Seks w wielkim mieście, Zabójcze złudzenie, Świąteczny rycerz, Podróż na Tajemniczą Wyspę), która powróci w roli Charlotte York. 

Serial został zatytułowany "And Just Like That…", jego reżyserem jest Michael Patrick King, twórca poprzednich filmów z serii Saks w wielkim mieście. 

Seks w wielkim mieście – kiedy premiera nowego sezonu?

Na dzień dzisiejszy nie znana jest data premiery kolejnego sezonu serialu, powracającego po latach w nowej odsłonie, o tytule And Just Like That…. Jak już wspominaliśmy zdjęcia do nowych odcinków ruszają już tej wiosny.

Seks w wielkim mieście – książki

Serial Seks w wielkim mieście bazuje na niezwykle popularnej książce Seks w wielkim mieście, której autorką jest Candace Bushnell.

Książkę „Seks w wielkim mieście” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Seks w wielkim mieście
Candace Bushnell 5
Okładka książki - Seks w wielkim mieście

Światowy bestseller na podstawie którego zrealizowano \r\nserial \"Jak upolować mężczyznę czyli Seks w wielkim mieście”\r\n\r\nDobieranie się w pary...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje