„Setna królowa". Siła kobiet w fantastycznym świecie – obejrzyjcie recenzję i weźcie udział w konkursie!

Data: 2019-01-30 09:05:34 Autor: Sławomir Krempa
News - „Setna królowa

Co jest prawdą, a co fałszem? Do kogo należy ludzkie życie? Czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie i czy wiarę w bogów można naginać tak, by pozwalała spełniać własne potrzeby? Co jeśli moje życie jest w moich rękach? – zastanawia się Kalinda, główna bohaterka powieści Emily R. King. Setna królowa to intrygujący, pełen barw i kolorów kalejdoskop niesamowitych wydarzeń. To pierwszy tom świetniej rozpoczętej i znakomicie zapowiadającej się serii, która z pewnością niejednokrotnie zaskoczy jeszcze czytelnika. 

Powieść Emily R. King właśnie trafia do księgarń. Przeczytajcie naszą recenzję tej książki. W naszym kanale na YouTube zamieściliśmy właśnie film poświęcony Setnej królowej. Warto oglądać go bardzo uważnie, bo mamy tam też dla Was specjalny konkurs! Koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał – dzięki temu będziecie na bieżąco dowiadywać się o nowych filmach. 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Setna królowa
Emily R. King14
Okładka książki - Setna królowa

Chciał  wojowniczej królowej. Dostał rewolucjonistkę. Osiemnastoletnia Kalinda jest sierotą wychowaną w zakonie, której przeznaczono...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo