Sexify – czy doczekamy się drugiego sezonu polskiego serialu na Netflixie?

Data: 2021-05-10 11:40:02 Autor: adudek

Polski serial Sexify, traktujący o seksie i seksualności, przede wszystkim kobiet, bije rekordy popularności na Netflixie, nie tylko polskim, ale przede wszystkim zagranicznym.

Obrazek w treści

Czy zatem doczekamy się kontynuacji przygód studentki Natalii? Czy platforma Netflix ma w planach zamówienie kolejnych odcinków?

Sexify – opis serialu

Serial Sexify to produkcja polska, której bohaterką jest studentka Natalia, informatyczka, doskonała w programowaniu, ale niedoświadczone w kwestii seksu, szczególnie orgazmu. 

Czytaj również: Sexify – pierwszy polski serial o seksie z kwietniową premierą na Netflix

Chcąc wygrać w prestiżowym konkursie, Natialia postanawia stworzyć ciekawą aplikację, która pozwoli zmienić życie erotyczne nie tylko kobiet. Problem w tym, że niedoświadczona w tej kwestii dziewczyna, musi najpierw dowiedzieć się o seksie nieco lepiej, a nawet go doświadczyć. 

Sexify – w Top 10-tce Netflixa

Serial od kiedy zadebiutował na platformie Netflix, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Produkcja znajduje się w Top 10 nie tylko polskiego Netflix, ale także światowej. 

Okazuje się bowiem, że polska produkcja serialowe, o erotycznej tematyce, w ciągu trzech pierwszych tygodniu emisji na Netflixie, znalazł się na 3 miejscu światowego box office'u.

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery od 9 do 16 maja 2021 roku

Ciekawostką jest, że najbardziej popularny jest w takich krajach jak: Indie, Jamajka, Jordania, Pakistan czy Bangladesz. 

Sexify – obsada serialu

W serialu występują: Aleksandra Skraba (Pułapka, Przypływ, Nad jeziorem), Maria Sobocińska (Wołyń, Pan T.., Wszystko dla mojej matki), Sandra Drzymalsa (Belfer, Powrót, Listy do M.2, Psy 3. W imię zasad).

W pozostałych rolach: Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek i Jan Wieteska.

Czytaj również: Serial Lucyfer: sezon 5b – premiera drugiej części piątego sezonu na Netflix w maju

Reżyserią i scenariuszem serialu zajęli się: Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski.

Sexify – czy będzie drugi sezon serialu?

Na dzień dzisiejszy nie znane są nam losy drugiego sezonu serialu. Sadząc po niezwykłej jego popularności, jest to bardzo prawdopodobne. O decyzjach Netflixa, będziemy informować. 

Sexify – książki

Serial Sexify jest dziełem stworzonym na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie ma swojego odpowiednika w formie książki lub innej twórczości literackiej. W zamian proponujemy lekturę książki o tematyce erotycznej o tytule 365 dni Blanki Lipińskiej.

Książkę „365 dni” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje