Śmierć na Nilu ponownie przesunięta! Adaptacja kryminału zadebiutuje dopiero w 2021 roku!

Data: 2020-11-10 01:31:01 Autor: Tamer Adas

Wytwórnia 20th Century Studios (a w zasadzie jej właściciel w postaci Disneya) postanowiła ponownie zmienić swoje plany dotyczące filmu Śmierć na Nilu, w związku z czym nie mamy co liczyć na premierę produkcji jeszcze w tym roku. Grudniowa data debiutu jest już przeszłości. Kiedy możemy się spodziewać pierwszych projekcji?

Obrazek w treściFot. 20th Century Studios / 20thcenturystudios.com

Śmierć na Nilu to nowa adaptacja kryminału Agathy Christie, zmagająca się po raz kolejny z koniecznością przesunięcia daty premiery. Dotychczasowa grudniowa data premiery Śmierci na Nilu jest już przeszłością....

Śmierć na Nilu – kolejna adaptacja powieści Agathy Christie 

Film Śmierć na Nilu to kolejna adaptacja książki kryminalnej Agathy Christie, po sukcesie filmu Morderstwo w Orient Expressie, ekipa twórcza zabrała się za kolejną powieść królowej kryminału. Ta jednak napotyka na spore problemy i niemożność osiągnięcia swojej premiery. Ta miała tym razem odbyć się w grudniu 2020 roku, jednakże tak się nie stanie.

Czytaj także: Śmierć na Nilu – pierwszy zwiastun najnowszej adaptacji książki Agathy Christie

Od czasu debiutu poprzedniej produkcji minęły już trzy lata, co jedynie potwierdza jak zwiększa się okres twórczy, który być może delikatnie przełoży się na zwiększenie poziomu wersji kinowej. 

Kolejne przygody Herkulesa Poirot odbywające się w trakcie wizyty w Egipcie, stają się niezwykle cenne i piękne. Śmierć małżeństwa w cieniu piramid w Gizie to warunki, dzięki którym czekają na nas liczne niespodzianki i atrakcje, w tym przepiękne widoki na wielkie dokonania przeszłości i świetności mieszkańców tego wyjątkowego państwa.

Śmierć na Nilu – debiut dopiero w 2021 roku?

Adaptacja książki Śmierć na Nilu nie zadebiutuje 18 grudnia, lecz w zamian niestety producenci nie zdecydowali się podać konkretniejszej daty debiutu. Nie jest to oczywiście pierwsza tego typu sytuacja. W końcu sam Disney od dłuższego czasu dokonuje sporych zmian w swoim portfolio. 

Tym razem sytuacja jest o tyle podejrzana, że w zasadzie w nowym kalendarzu premier nie możemy znaleźć tytułu kryminału. Niemniej w 2021 roku widnieją dwa okna przeznaczone na filmu 20th Century. Pierwsze do 10 września, natomiast drugie to 3 grudnia 2021 roku.

Być może to właśnie ten drugi okres okaże się przyszłą datą premiery Śmierci na Nilu, jednakże są to już jedynie moje domniemania. To sprawia, że fani muszą uzbroić się w cierpliwość, oczekując na dokładne informacje....

Czytaj także: Agatha Christie. Biografia królowej kryminału

Śmierć na Nilu nie jest jedyną ofiarą...

Warto także zauważyć, że inna premiera również została przesunięta na nieznany czas w 2021 roku. Mowa jest tutaj o Free Guy, filmie humorystycznie podchodzącym do gier komputerowych, który także nie zadebiutuje w grudniu tego roku. W ogóle 2020 nie jest łaskawy dla całej branży filmowej, a w zasadzie to jej kinowego wydania.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Śmierć na Nilu
Agatha Christie7
Okładka książki - Śmierć na Nilu

Na statku wycieczkowym „Karnak”, płynącym w rejs po Nilu, zebrało się eleganckie towarzystwo - między innymi młoda milionerka z nowo poślubionym...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo