Spotkanie z Jolantą Kosowską – obejrzyjcie nagranie!

Data: 2020-09-25 10:17:47 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Jolanta Kosowska to mieszkająca w Dreźnie polska pisarka i lekarka, autorka popularnych powieści obyczajowych. Właśnie ukazała się jej nowa książka – powieść Prosto w serce. To poruszająca historia o miłości, która leczy najgłębsze rany. O swoich podróżach, inspiracjach i pisaniu Jolanta Kosowska opowiadała nam podczas internetowego spotkania autorskiego. Zobaczcie zapis rozmowy z pisarką: 

O powieści Prosto w serce:

Poruszająca historia o miłości, która leczy najgłębsze rany.

Życie Hani przypomina najpiękniejszą romantyczną opowieść. Młoda kobieta właśnie kończy studia i rozpoczyna przygotowania do ślubu.

Planowanie wspólnego życia, nowa, wymarzona praca i otaczająca ją miłość sprawiają, że nie potrzeba jej do szczęścia niczego więcej. Pewnego dnia jednak bajka się kończy – podczas przyjęcia Hania nagle mdleje, a diagnoza lekarska rozwiewa wszelkie nadzieje na to, że uda jej się żyć tak samo, jak do tej pory. Najbardziej bolesny cios padnie jednak niepodziewanie z zupełnie innej strony…

Prosto w serce to poruszająca historia o nieprzewidywalności uczuć, trudnych życiowych wyborach i ich jeszcze trudniejszych konsekwencjach. To podróż przez pełną niezwykłych barw, smaków i dźwięków Prowansję, w której rzeczywistość co chwila miesza się z fikcją. Nocne kluby, namiętne tańce, zaskakujące oświadczyny i wyjątkowy ślub. A wszystko po to, żeby odgonić mary przeszłości i… znów uwierzyć w miłość!

Do lektury nowej powieści Jolanty Kosowskiej zaprasza Wydawnictwo Novae Res.

-> Książkę Prosto w serce kupicie w Empiku!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Prosto w serce
Jolanta Kosowska2
Okładka książki - Prosto w serce

Poruszająca historia o miłości, która leczy najgłębsze rany. Życie Hani przypomina najpiękniejszą romantyczną opowieść. Młoda kobieta właśnie kończy...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo